Kompresör ve havalı gres pompası terçihi

23.04.2009
14,006
24,003
35
Bilecik

Arkadaşlar Balya makinasını yağlamak ve temizlemek için kompresör ve havalı gres pompası arayışındayım kompresör 50 lik gres pompası kovaya takmalı düşünüyorum kullanan arkadaşlar yada başka önerisi olan varsa yardımcı olursa memmun olurum..
Örnek resimler
İkiside 750 şer lira
received_473802156683086.jpeg
9529541361714.jpg

• Beğen
Tepkiler: ismail_17
gresörlük ucunu şöyle birşey alın

Arkadaşlar Balya makinasını yağlamak ve temizlemek için kompresör ve havalı gres pompası arayışındayım kompresör 50 lik gres pompası kovaya takmalı düşünüyorum kullanan arkadaşlar yada başka önerisi olan varsa yardımcı olursa memmun olurum..
Örnek resimler
İkiside 750 şer liraEkli dosyayı görüntüle 41143Ekli dosyayı görüntüle 41144
Havalı gres pompaları; en düşük 6 en yüksek 8 bar aralıklarında çalışıyor. Ve dakikada 80-90 LT hava sarfiyatı ile çalışıyor. 50 Lt lik kompresörle sağlıklı ve düzenli çalışacağını zannetmiyorum. Bastığınız yağ miktarına göre 100 Lt lik dahi bazen bekletebiliyor. Tavsiyem en az 100 Lt'lik bir kompresör ile kullanmanız. Ve gres pompasının sağlığı için hava çıkışında; şartlandırıcı, su tutucu ve yağlayıcı olan parçayı da alıp takmanız.
troyyyy.jpg

Biz biçerdöver için almayı planlamıştık ama evden dışarıda kullanamıyosun. 100 lük olmalı hava kompresörü ki randımanlı çalışsın. 50lilerin ömrü ötekilere nazaran kısa oluyor zaten. Tavsiyem 100 lük kompresöre takman ve evde kullanacaksan alman yönünde olcak.

• Beğen
Tepkiler: mehmetemre
Bizim kompresör de 50 lik boya yaparken ve üfleme sırasında makina dinlenemiyor bende 100 lük veya 150 lik bakıyorum denk gelirse alicam eğer çok taşımayacak sanız büyük almakta fayda var hem sürekli çalışmaz ve makina dinlenmiş olur bu arada 6 bar değilde 8 bar bakmanızı tavsiye ederim yağlamada sıkıntı yaşamayın yinede sizin kararınız ihtiyacınıza göre doğru tercih yapmanız daha iyi olur

• Beğen
Tepkiler: Yaşar Akgün
gresörlük ucunu şöyle birşey alın
bu tip gresorluk ucunu nerden bulabilir.bildiginiz bi site varmi