Köpüklü iz bırakıcı markör nedir

Arkadaşlar izlediğim videolarda bazı ilaçlama makinalarında köpüklü iz bırakıcı parcalar görüyorum
bunlar nasıl çalışır köpük nasıl oluşur makinaya sonradan bağlanırmı bilgisi olan ve kullanan varsa cevaplarınızı bekliyorum

Anladığım kadarıyla bu sistem için küçük bir pompaya daha ihtiyaç var

Köpüğün bitki üzerinde kurumasının bi zararı oluyormu
Hayır bitkiye bir zararı olmaz, sistem komple kit halinde satıldığı için pompa, bağlantı hortumları, köpük tankı vs. hepsi içindedir. Örneğin 5 mt. aralıklarla iz (köpük) bırakarak size bir referans çizgisi oluşturur, fakat çalışabilmesi için bir kumanda paneline ihtiyaç vardır.

Hayır bitkiye bir zararı olmaz, sistem komple kit halinde satıldığı için pompa, bağlantı hortumları, köpük tankı vs. hepsi içindedir. Örneğin 5 mt. aralıklarla iz (köpük) bırakarak size bir referans çizgisi oluşturur, fakat çalışabilmesi için bir kumanda paneline ihtiyaç vardır.
Cevaplarınız için teşekkürler köpük için kullanılan sıvının tam ismi nedir biliyormusunuz
bu sistemin yerli üretimi varmı

Konsantre köpük olarak geçiyor, ARAG sayfası aşağıdadır, fakat google da konsantre köpük olarak aradığınız zaman bir sürü ürün çıkıyor, bunlar tarım alanlarında kullanılır mı onu bilemiyorum, yerli üretim hiç duymadım, fakat zamanında 4-5 adet getirtmiştik yurtdışından, sanırım stokta 1 adet var.

1653500876607.png

• Beğen
Tepkiler: Ceryancı