Koyun fiyatları ne alemde

Selamun aleyküm erzurum dan yazıyorum koyunculuk yapmaya karar verdik kısmetse en gec 2 aya koyun alacağım kasaplık kuzu yetistirmek amacımız bu yuzden merinos ta karar kıldık yari açık sistem olacak meradan da yararlanacağız yani karacabey ya da macar merinosu alacağız başlangıçta 80 adetle başlayacağız amaç 300 anaca ulaşmak bakalim hayırlısı. Araştırma içindeyim bayadır zaten cevremde pek yok sahibinden sitesinden bakiyorum baska da bir kaç firma var damızlık hem ithalatını yapan hem de damızlık işini yapan , 2 yaşını geçmemiş gebe olursa iyi olur koyun fiyatları ne alemde şuanda ya da önereceğiniz bir yer varmi nereden alsak iyi olur

Selamun aleyküm erzurum dan yazıyorum koyunculuk yapmaya karar verdik kısmetse en gec 2 aya koyun alacağım kasaplık kuzu yetistirmek amacımız bu yuzden merinos ta karar kıldık yari açık sistem olacak meradan da yararlanacağız yani karacabey ya da macar merinosu alacağız başlangıçta 80 adetle başlayacağız amaç 300 anaca ulaşmak bakalim hayırlısı. Araştırma içindeyim bayadır zaten cevremde pek yok sahibinden sitesinden bakiyorum baska da bir kaç firma var damızlık hem ithalatını yapan hem de damızlık işini yapan , 2 yaşını geçmemiş gebe olursa iyi olur koyun fiyatları ne alemde şuanda ya da önereceğiniz bir yer varmi nereden alsak iyi olur
Konuyu takipteyim. Piyasa bilgisi paylaşan olursa aksiyon olacaktır.

Ithalat firmalarina bulasma cogu dolandirici dedigi hayvanlar cikmiyor. En temizi bursa balikesir bolgesinden temiz kirmada olsa guzel karacabey merinosu bulursun 1700 1800 tl yide gecme saf irk bir koc al suru duzelir bir kac yilda koca verilen paraya acima. Gecen burda satildi merinos 3 aylikta kuzulari yaninda 2100 tl ye ama merinoslar kisa cok iyi degildi yani

Fiyat cok uygun bir yanlislik olmasin burda 40 binden asagi vermezler o hayvanlari
yanlışlık yok. mesajlaşma ekledim.sonrada yüz yüze görüştüm detayları

• merhaba. bana damızlık olmak kaydıyla 1 koç 20 koyun için fiyat verirseniz memnun olurum. fiyat uygun olursa veterinerle gelip bakacagım
    8 Şub 2021 02:34
  • 22000 olur
    8 Şub 2021 08:50

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU

• merhaba. bana damızlık olmak kaydıyla 1 koç 20 koyun için fiyat verirseniz memnun olurum. fiyat uygun olursa veterinerle gelip bakacagım
  • 22000 olur
veteriner müsait olmaz ise, İlhan ve İsmail kardeşlerimizi götür, bir çok konuda yardımları olur. size de yakınlar,

• Beğen
Tepkiler: özfer10

• 22000 olur
Bence cok kurcalama hayvanlari gor sorun yoksa hemen isi bitir.bizde 3 ay once damizlik bir koc bulduk 2 bine kadar alacaktik sahibi 1200 istedi 1100 e hayvana bile bakmadan aldik

Bence cok kurcalama hayvanlari gor sorun yoksa hemen isi bitir.bizde 3 ay once damizlik bir koc bulduk 2 bine kadar alacaktik sahibi 1200 istedi 1100 e hayvana bile bakmadan aldik
karar verdim. satıcı zaten gönen bölgesinde tanınan koyun yetiştiricisi.adamın sürüsü epey kalabalık. veterinerle gidip seçip kamyona dolduracagım. 10 martta alım yapacagım. koyunların yerlerini yetiştirmeye çalışıyorum.

karar verdim. satıcı zaten gönen bölgesinde tanınan koyun yetiştiricisi.adamın sürüsü epey kalabalık. veterinerle gidip seçip kamyona dolduracagım. 10 martta alım yapacagım. koyunların yerlerini yetiştirmeye çalışıyorum.
Eğer bi sıkıntıları yoksa fazla al 3 bin lira kar yazayım bana devret.
Biz 2 bin liraya koyun yetiştiremiyoruz,40 tane damızlık keçi var elimizde şuan 1100 tl veriyorlar vermiyoruz.
Muhtemelen 2bin200 tl yazacağına bir sıfır fazla yazdı.

Eğer bi sıkıntıları yoksa fazla al 3 bin lira kar yazayım bana devret.
Biz 2 bin liraya koyun yetiştiremiyoruz,40 tane damızlık keçi var elimizde şuan 1100 tl veriyorlar vermiyoruz.
Muhtemelen 2bin200 tl yazacağına bir sıfır fazla yazdı.
gerek yok kar yazmaya eger almak istiyorsan.gel benimle beraber gidelim seç begen al git.ben kendime damızlık için alıyorum. 20 taneden başlayarak hedef 200 kadar çıkmak.

• Beğen
Tepkiler: filizma