Koyun fiyatları ne alemde

İlk koyunlarımız geldi,
Hayırlısıyla başlayalım,
Allah herkesin yardımcısı olsun.

Resimler ve ekler

• 20210922_100112.jpg
    20210922_100112.jpg
    758.9 KB · Görüntüleme: 27
Ekli dosyayı görüntüle 65073
İki aydır çalışıyor zayıfladı :)

ohh maşallah abim,
hayırlı olsun.tüyünce bereketi olsun,
fiyatları nasıl?gebelik durumu ne alemde?
Teşekkürler,sağolasın,
Sanırım uygun aldım,1215 tl ve nakliye ile adeti 1250 civarı oldu, daha koç katılmadı,birkaç güne koç katarım.(haa önce koçu almak lazım, )😂😂
Maşallah hayırlı, bereketli olsun Yusuf abi
Teşekkürler,sağolasın,Allah hepimizin nasibini bol etsin.🙏
Maşallah
Hayırlı bereketli olsun Yusuf
Teşekkürler abi,eksik olma,🙏
Hayırlı olsun abi.
MaşAllah
Teşekkürler yunus,sağolasın.
Maşallah
Bereketli olsun.
Sağolasın,teşekkür ederim.🙏

Teşekkürler,sağolasın,
Sanırım uygun aldım,1215 tl ve nakliye ile adeti 1250 civarı oldu, daha koç katılmadı,birkaç güne koç katarım.(haa önce koçu almak lazım, )😂😂

Teşekkürler,sağolasın,Allah hepimizin nasibini bol etsin.🙏

Teşekkürler abi,eksik olma,🙏

Teşekkürler yunus,sağolasın.

Sağolasın,teşekkür ederim.🙏
Bence fiyatları uygun abi,
he birde genç hayvanlarsa 5-6 sene arkana bakmazsın Allahın izni ile,
şuan için bizim çevrede boş merinos-merinos kırması koyunlara 1700 den kapı açıyorlar,koçlarınada 3500 den başlıyorlar,
koçta tahminim 2 koyun parasından başlar,
tavsiyem kuzusunu gördüğün -görebileceğin koçlar arasında karar vermen,3 yaş üstü koçun huyunu bilemezsin kendi yetiştirdiğine benzemez ;kimsede koçun vurma huyu var demez kadın çoluk çocuk demez Allah korusun:(
bak bizim adi babama bana diklenmiyor ama annemi affetmiyor 3 kez vurdu,herife arkamızı dönemiyoruz,
köyde satan eden varsa yamuk yapacak halleri yok üçüne beşine bakma bildik yerden al derim,
bak bizimkini satmıyoruz almak isteyene vurması var diyince zaten alacak adam bi düşünüyor.bu senede görevini yapsın seneye kendisi soframıza gelecek mecburen:)

İlk koyunlarımız geldi,
Hayırlısıyla başlayalım,
Allah herkesin yardımcısı olsun.
babamında dediği gibi bunun b*ku ayağına bulaştımı daha bırakamazsın :D Allah bereketini artırsın abi koç katımı için geç kaldın aslında benim doğumlar başladı. şuan erkek kuzu da uyguna gidiyor birazda kurbanlık topla elini dönderirsin. iğneyi ilacı anlattık haplarını at iğneleri vur takip edelim :) tekrar Hayırlı olsun.

Bence fiyatları uygun abi,
he birde genç hayvanlarsa 5-6 sene arkana bakmazsın Allahın izni ile,
şuan için bizim çevrede boş merinos-merinos kırması koyunlara 1700 den kapı açıyorlar,koçlarınada 3500 den başlıyorlar,
koçta tahminim 2 koyun parasından başlar,
tavsiyem kuzusunu gördüğün -görebileceğin koçlar arasında karar vermen,3 yaş üstü koçun huyunu bilemezsin kendi yetiştirdiğine benzemez ;kimsede koçun vurma huyu var demez kadın çoluk çocuk demez Allah korusun:(
bak bizim adi babama bana diklenmiyor ama annemi affetmiyor 3 kez vurdu,herife arkamızı dönemiyoruz,
köyde satan eden varsa yamuk yapacak halleri yok üçüne beşine bakma bildik yerden al derim,
bak bizimkini satmıyoruz almak isteyene vurması var diyince zaten alacak adam bi düşünüyor.bu senede görevini yapsın seneye kendisi soframıza gelecek mecburen:)
Teşekkürler filiz.
Bugün bir sürü sahibinden 14 adet daha aldım,orta kalite,900 tl. Adet. Birde koç aldım,
Eğer bana vurmaya kalkarsa,
Bende ona vururum. 🤣
Hayırlı olsun abi başladın artık gerisi gelir
Sağolasın ufukcum,inşallah.
Koyunculuk karli oldu artik, bereketli is. Allah hastalik vermesin de bu isten de kazan .
Abi sağolasın,umarım dediğin gibi olur.🙏
babamında dediği gibi bunun b*ku ayağına bulaştımı daha bırakamazsın :D Allah bereketini artırsın abi koç katımı için geç kaldın aslında benim doğumlar başladı. şuan erkek kuzu da uyguna gidiyor birazda kurbanlık topla elini dönderirsin. iğneyi ilacı anlattık haplarını at iğneleri vur takip edelim :) tekrar Hayırlı olsun.
Onları yağdığım zaman seyretmesi bile yetiyor.
Bakım konusunda,koordineli olacaz artık idare et, 🙏🙏🙏