• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Kubota MK5000 50 saat

Yanlış bilgilendirme olmaması açısından arkadaşlar MK5000'e ait Japon sitesinden bulduğum asıl HP-Tork grafiğini paylaşayım. Bu V2403 M DI T model motora ait.Kubota.png

Formdan YUSUFTUYLUOGLU birkaç mesaj önce kepçe ile ilgili yorum sormuş. Bende kepçesi olan arkadaş Ethem Bey var demiştim. Kullanma fırsatı bulabildiysen eğer düşüncelerini merak ediyoruz.
Ev onune cakil tasi dosedim cok guzel pratik birde kepcenin isirma ozelligi var yerdeki mesela 3 metre lik agaci isirip romorka koyabiliyor traktor ufak ve cok dar alanlara girebiliyor manevrasi yuksek oldugu icin evdeki tum traktorlerin onune gecti zevkli kullanma knusunda ileri geri mekik kolundan tut vites gecislerne kdr hersey 10 numara ama pulluk gbi arkasina bir ekipman takmadim daha arkadasm

Ev onune cakil tasi dosedim cok guzel pratik birde kepcenin isirma ozelligi var yerdeki mesela 3 metre lik agaci isirip romorka koyabiliyor traktor ufak ve cok dar alanlara girebiliyor manevrasi yuksek oldugu icin evdeki tum traktorlerin onune gecti zevkli kullanma knusunda ileri geri mekik kolundan tut vites gecislerne kdr hersey 10 numara ama pulluk gbi arkasina bir ekipman takmadim daha arkadasm
Bende kepçeli düşünüyorumda fiyatları nerelerde

Üst Alt