Kubota MK5000 İncelemesi

18.02.2011
6,058
1,598
sivas

inceledim ama arkadaşlar bayinin traktörü yani gittiğime pişman oldum. doğunun insanı ile batının arasında çok fark var Diyarbakır batman siirtte de gider bayilerde traktör incelerdik trilyonluk traktörlere biner çalışrırdık adamlar gelir yardımcı olur anlatırlardı çay yemek söylerlerdi. Diyarbakır traktörcüler sitesinde girmediğim galeri bayi kalmamıştır hepisi de bir birinden iyi insanlardı burayı da oraya benzettim adam çay söylemeyi boş ver video bile çektirmek istemedi. ne için çekiyon diyor adamla az kalsın dövüşecektik dayı kızıyorsan çekmeyim dedim tamam çekme hadi git diyor. kubota gibi bir firmanın bayisine bu yakışmadı hiç... elbet fuar olacak bu konuyu oradaki fabrika yetkililerine de bildireceğim itmi besliyonuz bayimi :mad::mad:

[video=youtube;XJgUWyxyKrM]https://www.youtube.com/watch?v=XJgUWyxyKrM[/video]

inceledim ama arkadaşlar bayinin traktörü yani gittiğime pişman oldum. doğunun insanı ile batının arasında çok fark var Diyarbakır batman siirtte de gider bayilerde traktör incelerdik trilyonluk traktörlere biner çalışrırdık adamlar gelir yardımcı olur anlatırlardı çay yemek söylerlerdi. Diyarbakır traktörcüler sitesinde girmediğim galeri bayi kalmamıştır hepisi de bir birinden iyi insanlardı burayı da oraya benzettim adam çay söylemeyi boş ver video bile çektirmek istemedi. ne için çekiyon diyor adamla az kalsın dövüşecektik dayı kızıyorsan çekmeyim dedim tamam çekme hadi git diyor. kubota gibi bir firmanın bayisine bu yakışmadı hiç... elbet fuar olacak bu konuyu oradaki fabrika yetkililerine de bildireceğim itmi besliyonuz bayimi :mad::mad:

[video=youtube;XJgUWyxyKrM]https://www.youtube.com/watch?v=XJgUWyxyKrM[/video]

Hangi bayii bu arkadasm askale ise askalede kesinlikle yamuk insan cikmaz

• Beğen
Tepkiler: şerefli1
Hangi bayii bu arkadasm askale ise askalede kesinlikle yamuk insan cikmaz

valla abi ben 2008 den beri bayilerde gider traktörlere binerim çalıştırırım çoğu da der gez dolaş der ama ben saatine kıyamam sadece az ileri geri yaptırırım kimse bir şey demez. ben 10 yıl güney doğuda durdum Diyarbakır batman Siirt galerilerinde çoğunada gitmişim dir böyle bir tepkiyle ne karşılaştım nede ettim .. herifler tamirciye biçer döver getirirdi oracıkda kullandırırlardı meğer doğunun insanı ne iyiymiş. bu tam takoz çıktı. ankara sincan yenikent de bir bayi..yani kabinin içine binince ne olacak anlamadım. kabinin içini boş ver adam video bile çektirmek istemedi

Bir arkadaş var sürekli inceleme videosu çekiyor , ondan bıkıp size patlamış adamlar :)

O ben oluyorum galiba :) Ben fuarda çekimlerin çoğunu yaptım. Yoksa arkadaş haklı Ankara bayileri bu konuda sıkıntılar. Polatlıda işimi hallediyorum orası bir nebze daha iyi diyebilirim. Tabi genelde bayiler tanıdık oluyor yoksa laf atmakla uğraşmayıp incelemeyi tanıdık biryer bulunca çekiyorum.

• Beğen
Tepkiler: şerefli1 ve ufukk
O ben oluyorum galiba :) Ben fuarda çekimlerin çoğunu yaptım. Yoksa arkadaş haklı Ankara bayileri bu konuda sıkıntılar. Polatlıda işimi hallediyorum orası bir nebze daha iyi diyebilirim. Tabi genelde bayiler tanıdık oluyor yoksa laf atmakla uğraşmayıp incelemeyi tanıdık biryer bulunca çekiyorum.
Aynen bende sizi ifade etmek istemiştim.
Bircok videonuzu izledim. Birçoğunda aynısı sizede denk geldi sanırım. Açmak istemiyor bayiler , bazılarında dışardan çekim yapıldı sanırım , sanki devlet sırrı.
Aslında malının reklamı yapılıyor , lehine olan birşey.

• Beğen
Tepkiler: şerefli1
Muzaffer abi yenikentte ne yapıyon bize yakın orası[emoji4]

sana komşu sayılırım volkan kardeşim :D bende artık oradayım.. sizin köye bir kaç kez haritadan bakmıştım önceden. uzeller ile bire yenikentli bir üye arkadaş var.

tanıdıklar var ama şu tam öğrenemedim buraları tam neredeler bilmiyom..

Aynen bende sizi ifade etmek istemiştim.
Bircok videonuzu izledim. Birçoğunda aynısı sizede denk geldi sanırım. Açmak istemiyor bayiler , bazılarında dışardan çekim yapıldı sanırım , sanki devlet sırrı.
Aslında malının reklamı yapılıyor , lehine olan birşey.

Adam kaz olmasın işte... başka şeyler anlıyorlar :D ajan mı sanıyorlar artık neyse

• Beğen
Tepkiler: ufukk
Hafif işte her türlü az yakıyor.çiftte 4×4 old. 480 den az yakıyor.devirli kullan kullanma.
torku düşük o yüzden istenen bg gücüyle aynı torkta almak mantıklı.örn:95 bg kubota 82 bg perkinse kafa tutar.
ama arıza olarak debriyaj direksiyon pompası gibi basit şeyler sorun çıkarıyor.