KUDRET LİMİZ

Ynt: KUDRET LİMİZ

geçen hafta kudretin lafı oldu babma ben alcazmı dedm oda acele etmeyelm felan dedi pazartesi günüde bbam erkunt bayisıne gtmis adam illa serweti getir kudreti götür nezaman istersen ozaman ödemeye basla demis ellernde 1tane kudret war onuda yozgat tan felan istemisler saolsn bayi wermemis ben bu traktörü sattm sahibini bekliyo demis babm carsamba günü bana sordu napalm alalmmi dedi bu seferde ben yok dedm almayalm serwet bize yeter baba dedm babam bu sferde beni ikna etmeye calsyo diyo kuddt söyle güclü kudret te su özellik war sanki ben bilmiyomya :-D :-D neyse cuma günü isten ciktim köye gelcem isyernde bi abi war onun arabası ile gdip gelyoz oda mesaiye kaldi beklym neyle köye gtsem die düsnym dur dedm babami aradm nerdsn baba gel beni al dedm ben corum daym oğlum simdi cıkyom yetisrsem alrm ben seni dedi meherse serwiste kudretin teslimat bakmi yani son kontrollerini yaptriyomus 5dk snra aradi gelym seni alaya dedi kapatti bi traktör sesi gelyodu tlfnda ben anlamadm tabi sirkettn ciktm asagi dogru

sallana sallana ineym dedm demeye kalmadi köseyi döndü gelyo bi yawru lan bune dedm kendi kendime hic görmemistm yakndan kudreti massallah koca bisey. durdu babm önümde gel köye sen götr dedi bizdn habrsiz aldiya yağ yakyo akli sıra abi bukadarmi fark olu koltuga bi oturdum icim titredi icerde sesyok kendimi fendt in icinde sanmaya basladm gdiym wites 3,4 dedm zerre kadar ses yok masallah nese 4 te gdiym heycanla dokndum he lo tuşuna uçuyoz sanki cukura griym benim bildgm traktör cukura grince otlar zıplar kudrette tam tersine yaylaniyo icerdekine bise olmasn sarslmasn die sanki amorsitör war frene az dokn arkalar tutyo birazdaha dnkndun 4 ü birdn kitledi babmda bende öncamdan firlayacaktk snra sordm babama nie aldn die bu dio bizm trktörümüz bu iyi oldu dio nese hayrli olsn dedm allahm utandirmasn.almadan önce CEVO yani cevdet gence abimle görüşmüstm bilgi aldm saolsn oda cok yardmci oldu anlatti kudreti anlatyodu ama bu kadar degsk oldugunu tahmin etmiyordm kudreti cevdet abime cok tesekkür ediyorm

gercekten nasl oldu anlamadm aliriz diodm ben ama böyle habersiz olnca insan tuhaf olyo heycanlaniyo allahm utandrmasn kazasz belasz kullanmayi nasp etsn herkese nasip etsn allahım. yardmlarndan dolayi sitemiz sakinlernden CEVO cevdet abime EMEK TRAKTÖR mustafa abime çok tesekkür edyorm

bir kudret 100 sahibi olarak hayırlı olsun diyorum fiyatına göre emsal yerli traktörlere göre gerçekten güzel traktör bilinçli biri kullanırsa sorun yaratmaz ama bilmeden kullanan olursa sık sık servis ile görüşürsünüz. bu arada fiyatı nedir almak isteyen arkadaşlara da bilgi olur