Kudret100'e Kavuştum

Ynt: Kudret100'e Kavuştum

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim şu anda pulluğu söktüm motor garajda yatıyor salıya kadar başka işlerim var salıdan sonra phantomla videolarını da koymaya çalışacağım şunu da özellikle belirtmek istedim bugüne kadar hep alpler pulluk dedik başka bir şey demedik biz ama pulluk bu ünlünün yaylı pulluğu imiş gerçekten 10 tane alplere değer çıkardığı çiftte başka devirmesi de güzel kısaca harika bir pulluk

İlk izlenim ve beklentiler çok önemlidir. Beklentini karşıladımı keyfin yerine gelir, o kadar bekledin takas traktörünü vermesen eminim vazgeçmiştin, senin adına sevindim. Peki bu kadar traktör sevdalısı isek çiftçilik ve hayvancılık ortak paydamızsa neden kaça aldığımızı veya kaça pazarlık yaptığımızı söylemiyoruz onu anlamıyorum. Merak ediyor insan yav. Sakın yanlış anlamayın ben açıklayamam diyen hemşehrime küstüm çünkü. Bayilerin aman söyleme sana özel fiyat pazarlama taktiği mi acaba?

malkaralı_yusuf link=topic=55618.msg595470#msg595470 date=1337327889' Alıntı:
İlk izlenim ve beklentiler çok önemlidir. Beklentini karşıladımı keyfin yerine gelir, o kadar bekledin takas traktörünü vermesen eminim vazgeçmiştin, senin adına sevindim. Peki bu kadar traktör sevdalısı isek çiftçilik ve hayvancılık ortak paydamızsa neden kaça aldığımızı veya kaça pazarlık yaptığımızı söylemiyoruz onu anlamıyorum. Merak ediyor insan yav. Sakın yanlış anlamayın ben açıklayamam diyen hemşehrime küstüm çünkü. Bayilerin aman söyleme sana özel fiyat pazarlama taktiği mi acaba?
aldık bitti söyleyebilirim fiyatı kudret 100 ün 83 bin tl ye aldık o sıralar 5445 in bayide 2011 i vardı 103 bin tl 2012 si vardı 120-130 lardan bahsediyordu

phantomerkunt link=topic=55618.msg595469#msg595469 date=1337327152' Alıntı:
arkadaşlar hepinize teşekkür ederim şu anda pulluğu söktüm motor garajda yatıyor salıya kadar başka işlerim var salıdan sonra phantomla videolarını da koymaya çalışacağım şunu da özellikle belirtmek istedim bugüne kadar hep alpler pulluk dedik başka bir şey demedik biz ama pulluk bu ünlünün yaylı pulluğu imiş gerçekten 10 tane alplere değer çıkardığı çiftte başka devirmesi de güzel kısaca harika bir pulluk

valla ünlünün normal standart pulluklarını inceledim hiç hoşuma gitmedi bizim topraklar sert parçalaınır gibi duryordu bizim orada.. profil şasi otomatik pulluklarını bilmiyorum ama alanlar çok övüyor.. alplerin standart pullugunu kullanıyorum çok memnunum süper bi pulluk sizin phantom a da takılıydı sanırım benim pulluktan.. bizimki kalın mazeme sizinki ölemi bilmiyorum..

Cihan_özece link=topic=55618.msg595527#msg595527 date=1337337088' Alıntı:
hayırlı uğurlu olsun.hidrolik kontrolünün elektronik olması çok güzel.kullanmasına doyum olmuyor çok rahat :)
teşekkür ederim dediğiniz gibi hidrolik kontrolü çok rahat ve pratik zaten makinanın en göze çarpan ve en etkileyici bölümü hidrolik. Kontrolleri olsun kaldırma hızı olsun kaldırma kapasitesi olsun çok güzel ilk izlenimlerimize göre