KUDÜS'DE YÜZYILIN DEPREMİ

Peki ne yapmalıyız, amerikaya karşı tek başımıza karşı gelebilirmiyiz , başka hiç bir ülkenin desteği olmadan , halk ne yapar, çok çok protesto yapar, israil bayrağı yakar, bunlara nasıl müdahale edebilir başka ülkelerin sivil halkları.

yanlızca iman gücümüzün olduğunu unutmayalım yeter.
yol açılır hedefe varılır.

trompet ve davulun ( prens selman - BAE Prensi- Sisi ) işbirlikçilerin uygulaması ile Siyonistlerin başkenti olarak KUDÜS ....
başka hiç kimse bu duruma itiraz edemez kabul etmek zorunda diyorlar. kabul etmeyenlerin bu dünya'da yaşamaya hakkı yoktur. diyorlar......

TÜM MÜSLÜMANLAR OLARAK AKIL EDİP DÜŞÜNEREK KUR'AN VE SÜNNETTE BİRLEŞEREK YAŞAMAK ZORUNDA OLDUĞUMUZU UNUTMADAN MÜCADE ETMELİ VE ÇALIŞMALIYIZ.
Nasıl ne yapılabilir sence bir fikrin var mı adamlar kaç yüz yıllık projelerini hayata geçiriyor yılanın başı küçükken ezilir bu saatten sonra bişey yapılmaz hele abd ve Rusya arkasında oldukça Suriye'de Irak'ta isid i kim neden çıkardı bunlar amaç ne İsrail in güvenliği sırada İran ve Türkiye var İsrail in vadedilmis toprak olarak Fırat nehri ni sınır olarak görüyor ve bu bölgelerde İsrail vatandaşlar i toprak alıyor ha birde İslam işbirliği teşkilatı toplantısında Filistin Türkiye bin barış pınarı harekatını protesto etti unutmayın ki zamanında 1 dünya savaşında bu Araplar İngiliz lerle birlik olup bizi arkamızdan hancerledi

Kuran ve sünnet he [emoji4] islami nizama göre tarım siyasetini paylaştım yani islamndevletin fe tarım ve hayvancılık uygulaması diye ana avrat düz gittiler bir tane müslüman da çıkıp karşı durmadı. Bence bubsayfada ki birçok insan için pek önem aratmıyor kuran ve sünnet maalsef ki
Evet sana ben tepki gösterdim ve yine gösteririm sen Atatürk ün kurduğu bu ülkede böyle şey konuaamazsin çok istiyorsan git Arapların yanına ha bu arada senin bağlı olduğun tarikat devlet tarafından yasaklanmıştır

Nasıl ne yapılabilir sence bir fikrin var mı adamlar kaç yüz yıllık projelerini hayata geçiriyor yılanın başı küçükken ezilir bu saatten sonra bişey yapılmaz hele abd ve Rusya arkasında oldukça Suriye'de Irak'ta isid i kim neden çıkardı bunlar amaç ne İsrail in güvenliği sırada İran ve Türkiye var İsrail in vadedilmis toprak olarak Fırat nehri ni sınır olarak görüyor ve bu bölgelerde İsrail vatandaşlar i toprak alıyor ha birde İslam işbirliği teşkilatı toplantısında Filistin Türkiye bin barış pınarı harekatını protesto etti unutmayın ki zamanında 1 dünya savaşında bu Araplar İngiliz lerle birlik olup bizi arkamızdan hancerledi

tüm yazdıklarına katılıyorum.

Cenab-ı Allah ayetinde diyorki " Allah'ın ipine sıkı sıkıya sarılınız diyor"
başka bir ayetinde " müminler hiçbir zaman yenilmezler diyor"

Kafir bu ayetleri iyi bildikleri için müslümanları parçaladı önce,
müslüman ile savaşacağı zaman ise muhakkak yanına müslüman almadan saldıramıyor.

onun için müminler olarak bir olmalıyız diyorum.

tüm yazdıklarına katılıyorum.

Cenab-ı Allah ayetinde diyorki " Allah'ın ipine sıkı sıkıya sarınız diyor"
başka bir ayetinde " müminler hiçbir zaman yenilmezler diyor"

Kafir bu ayetleri iyi bildikleri için müslümanları parçaladı önce,
müslüman ile savaşacağı zaman ise muhakkak yanına müslüman almadan saldıramıyor.

onun için müminler olarak bir olmalıyız diyorum.
Bende böyle düşünüyorum fakat malesef bir olmak çok zor bizim bilmediğimiz neler var zamanında mavi Marmara gemisinde ölen vatandaşlar imiz için 20 milyon dolar tazminat karşılığında İsrail e yalvardik hatta bu alınan para bile orda ölen vatandaşlarımıza dagiltimamis belki şuan vermişlerdir ne oldu şimdi ticari ilişkiler eskisinden daha iyi gemilerin biri gidiyor biri geliyor hiç durmuyoruz ha bide şuan İsrail vatandaşı vizesiz ülkemize geliyor istediği kadar kalıyor bizim din kardeşimiz Filistin li mağdur halktan vize istiyoruz biz böyle garip bir ülkeyiz işte

Evet sana ben tepki gösterdim ve yine gösteririm sen Atatürk ün kurduğu bu ülkede böyle şey konuaamazsin çok istiyorsan git Arapların yanına ha bu arada senin bağlı olduğun tarikat devlet tarafından yasaklanmıştır
Allah sübhane ve tealanın arşidir burası evvela bizler icin. Ayrica tarikat degil bağnazlik yapmayin siyasi bir partiyiz bu partiye mensup insanlarin kitaplari da basilmakta resmi bir yoneticisi de bulunmakta her turlu kurumu gayet yasal vir cerceve de islev halde. Silahli orgutlerle de hicbir bağlantımız bulunmamakta bu kadar korkmayın fikirlerimizden 😊 korkunun ecele faydası yoktur muhterem beyefendi

Kore gibi nükleerimiz, israil gibi teknolojimiz ve ekonomik gücümüz olsa idi yeterliydi eldeki imkanlar yetersiz, para ve teknolojimiz onlarla başa çıkamaz , arap yada müslüman birliği diye bir şey yok, ülkemizde bile hala alevi vatandaşlara müslüman gözü ile bakmayan kesim var, önce ahlak olmalı oda araplarda yok.Filistiniler Allaha kalmıştır bizim elimizden bi şey gelmez, hepinize hayırlı geceler diliyorum Allah yardımcıları olsun

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci01
siyonistlerin yanlızca bir hedefleri vardır.

kendileri özel ve üst tabaka diğer insanları onların hizmetkarı ve kölesi olmadır. olmadıkları zaman bu dünyada yaşama hakkı yoktur. nesillerini bu şekilde yetiştirirler.
bu gücü ise yanlızca paraya sahip olma ile sağlayacaklarını düşünürler. para olunca silah olur ve bizim sözümüz geçer derler.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci01
Allah sübhane ve tealanın arşidir burası evvela bizler icin. Ayrica tarikat degil bağnazlik yapmayin siyasi bir partiyiz bu partiye mensup insanlarin kitaplari da basilmakta resmi bir yoneticisi de bulunmakta her turlu kurumu gayet yasal vir cerceve de islev halde. Silahli orgutlerle de hicbir bağlantımız bulunmamakta bu kadar korkmayın fikirlerimizden [emoji4] korkunun ecele faydası yoktur muhterem beyefendi
Ben Allah tan başka kimseden korkmam sen rahat ol ne eceli sen kimsin benimle böyle konuşuyorsun

Ya arkadaşlar artık bırakalım bizi arkadan bıcaklardılar müminler kardeşdir bu kesin avrupalılar yıllarca birbirleriyle savaşmışlar ne macarlar ne avısturyalılar ne almanlar dememişki yok macarlar bizi bıcakladı yok almanlara güvenilmez biz çanakkale geçilmez derken arkamızda mazlum müslamanların duası ve destegi vardı müslümanlar kardeştir kısacası

Ya arkadaşlar artık bırakalım bizi arkadan bıcaklardılar müminler kardeşdir bu kesin avrupalılar yıllarca birbirleriyle savaşmışlar ne macarlar ne avısturyalılar ne almanlar dememişki yok macarlar bizi bıcakladı yok almanlara güvenilmez biz çanakkale geçilmez derken arkamızda mazlum müslamanların duası ve destegi vardı müslümanlar kardeştir kısacası
Doğru diyorsun da soylediklerimizle yaptıklarımız arasında fark var biz daha kendi ülkemizde anlaşamıyoruz nasıl olacak bu katar hariç bütün Araplar bizi kinadilar

Konu bayagı karışmış Filistin halkı ile alakalı bir kaç yerde daha okudum cesur olduklarını ama güçsüz kalıyorlarmış bu Suriyelileri görünce anladım kı o tarafta bir sıkıntı var milet olamamışlar pkk geliyor köyu terkedıyor işid geliyor köyu terkedıyor bızım burda adam tarla sınırı için bırbırını kırıyor ulan Bi el ateş et nereye kaçıp gelıyorsun doğru hava bombardımanları var ama Bı uyanık ol arkadaş onları anlamak gerçekten zor bizim devletinde gücü yok riske atamıyor yoksa vur libyada hafteri al petrolu geç başa kim gelıyor sa gelsin de o zaman millet kuru ekmek yer ısyan etmez salak mı halk herşeyın farkında ama yapamıyor işte Berline gıttık elimiz boş geldik o kadar kavga çıktı mecliste boşu boşuna

Osmanlıya ihanet edenler bir türlü iflah olmamış sanki, artık yemende ne kadar askerimize kıydılarsa.

müslüman kanını kim dökerse cezasını kendi ödemezse torunlarından çıkıyor.

2000 yılında Lübnanlı bir gazeteci dei ki Osmanlı bizi sömürdü demişti.

Bende petrolünüzmü vardı, altın madeniniz mi vardı da Osmanlı sömürdü diyosun demiştim.
Ama bizi böyle yetiştirdiler şimdi düşününce sen haklısın düşünmemiştim.
bundan sonra herşeyi düşünecem demişti