landini 105 vision hakkında yorum yapın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: landini 105 vision hakkında yorum yapın

kaç dönüm tarlan var
şu anki traktörün markası
sulumu ,kurumu tarım yapıyorsun
neden landini diyorsun da başka 105 hp lik motor istemiyorsun
servisi varmı landinin kastamonuda.
b,raz tanıt kendini yarıdm edelim

gokhanozkan link=topic=52312.msg537060#msg537060 date=1329169536' Alıntı:
kaç dönüm tarlan var
şu anki traktörün markası
sulumu ,kurumu tarım yapıyorsun
neden landini diyorsun da başka 105 hp lik motor istemiyorsun
servisi varmı landinin kastamonuda.
b,raz tanıt kendini yarıdm edelim
cidd*-*-*

walla landini95alcamnasıl kardeş bu makınaların çekişi güzel landinilerin geneli böyle.Ama parça sıkıntısı yaşayabilirsin haa yok benim çevremgeniş hallederim diyosan güzel makına. Benim bi tanıdığımda var kabinin bütün camları kırık geziyor :D

güzel makina ama bu bölgede var .eleman kafayı çekip traktörü devirmişti parçada sıkıntı yaşadığını söylemişti

arkadaşlar benim 200 dönüm arazim var ama ben bu traktörü balya makinası çalıştır mak için alıcam bide uzun yollara gidiyoruz balya yapmaya o yüzden 5 ileri vides oldugu içinde düşünüyorum birde sorum var bu traktörlerin ileri gittigi gibi geri gidiyomu yani levyelimi birde 2006 2007 modellerinde cd çalar varmıdır bilen varmı

landini 95 alıcam nasıl link=topic=52312.msg537339#msg537339 date=1329223641' Alıntı:
arkadaşlar benim 200 dönüm arazim var ama ben bu traktörü balya makinası çalıştır mak için alıcam bide uzun yollara gidiyoruz balya yapmaya o yüzden 5 ileri vides oldugu içinde düşünüyorum birde sorum var bu traktörlerin ileri gittigi gibi geri gidiyomu yani levyelimi birde 2006 2007 modellerinde cd çalar varmıdır bilen varmı
200 dönüm yere bu motor çok daha ucuz modellerine ve küçüklerine bak bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...