Landwirtschafts Simulator 2008 İnceleme-Resimler

19.10.2007
1,388
0

Evet hepimizin merakla oynamayı beklediği oyunu sonunda oynama fırsatım oldu.Ve sizin için bir inceleme yapayım dedim.Evet oyun hepimizinde bildiği gibi grafik açısından mükemmel.Gece efektleri traktörlerdeki çizimlerin ve çevre çizimlerindeki detaylar mükemmel.Bunu resimlerde de göreceksiniz.Daha sonra oyunda mükemmel seslendirmeler var.Gerek traktörler gerekse çevre için.Mesela bir ağacın yanına yaklaşınca kuş sesleri geliyor.Ancak oyun Simtractor kadar detaylı değil Simtractor ' de görmeye alıştığımız oynanabilirlik yok.Balya toplama,ineklerle ilgilenme,tarlaya gübre atma bunların hiçbiri yok ya da ben göremedim-beceremedim.Neyse diğer oynayan arkadaşlarında yorumlarını alır böyle şeyler varmı yokmu öğreniriz tabiki.Neyse oyunu çok kötülemeyeyim.Sonuçta güzel bir oyun.Sizin için birkaç resim çektim.Onlara bakın ve de kararı siz verin.İşte resimler;

Tarlaya Giderken;

tarlayagiderkentv8.png

Biçimi Bitmiş Tarla;

biilmitarladu6.png

adsznd7.png

Sürmeye Başlıyorum;

srmeyebalyorumpb4.png

Gece Gündüz Demeden Devam...

gecegndzdemedendevamnx6.png

Kar Yağıyor:

sonsc6.png

Ve Sonnn

tmjz5.png

Ynt: Landwirtschafts Simulator 2008 İnceleme-Resimler

Arkadaşlar herkese tekrar tekrar teşekkür ederim.Şunu da söylemeyi unutmuşum bu kadar çok traktör ve de daha büyük biçer tablası,daha büyük mibzer ve de resimlerde olmayan 8 tekerleklik traktör ' ' ' dgnn ' ' ' Arkadaşımızın yapmış olduğu güzel paylaşım sayesinde var Yoksa oyundaki tarlalar çok büyük ve biçerin tablası çok büçük.Ona bir teşekkür ve de + rep borçluyuz