Merhabalar AXI Teknoloji'nin yeni ürünleri sizlerle;
Traktörünüzde bulunan manuel Lif O Matik kolunu otomatiğe dönüştüren LFT42 dönüşüm kiti. bu ürünümüzle çiftçilerimize işlerinde kolaylıklar sağlamak ve daha refah çalışma alanı oluşturmayı hedefliyoruz. Dönüşüm kitini satın aldığınızdan itibaren 2 yıl %100 garanti kapsamındadır. 10 yıl teknik servis ve yedek parça garantisi ile tarım sektöründe güvenilir referans sağlamaktayız.

Ürün hakkında daha fazla bilgi ve montaj aşamalarını görmek için aşağıdaki link ile youtube üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sipariş ve detaylı bilgi için : 05464765570

Resimler ve ekler

• WhatsApp Görsel 2023-08-07 saat 17.11.59.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-08-07 saat 17.11.59.jpg
    191.2 KB · Görüntüleme: 19
  • WhatsApp Görsel 2023-08-07 saat 17.12.00.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-08-07 saat 17.12.00.jpg
    200.1 KB · Görüntüleme: 20
Ürünün geliştirilmesi gerekiyor. Mandaldan kurtarıp düğmeye geçerken bir kaç özelliği kaybetmesine neden oluyor.
Başta hidrolik işini hızını arttırma özeligi kayboluyor
Arkada tesviye küreği vb ile çalışırken pratik indirme yarıda durdurma kaldırırken yarıda veya istediğin yerde durdurma sabit tutma özeligi kayboluyor. Tek parmakla bunlar yapılıyor standart mandalda sizin ürün bu özelikleri sağlayacak birşey çok galiba

Bunlar dışında emsal ürünlerde olduğu gibi
dışardan kol indirip kaldırma özelliği eklenebilir.
İndirme hızı ayar özelliği eklenebilir.
Maksimum kalkış limitlendirme özeligi eklenebilir. Liftomatic tek bir kol üzerinden bunların tamamına imkan veren bi özellik.

Evet yusuf beyin istekleri doğru, ben mart ayında axi teknolojiye rastladım ve aldım. Bi kaç sorun yaşadık ama beyefendiler sağolsun yardımcı oldular ve benim sorunlarımın neticesinde inşallah bu sorunlar yeni üretimlerde düzelmiştir. Benim yaşadığım en büyük sorun garajda ekipman indirmek. Yani çok hızlı inmesi. Tarlada zaten hızlı inecek sorun yok ama evde-garajda arkadaki 400-800 kg arasındaki ekipmanlarım mahvoluyor. Traktör deli gibi sallanıyor. İçinde bi kontrol merkezi var. Eğer üstündeki boarddan bunun yazılımı düzeltilebilecekse ben tekrar kargo yapmaya hazırım açıkcası.
Onun dışında ben memnun kaldım Case jxc kullanıcısı olarak tarla sürerkenki oluşan omuz ağrım ortadan kalktı biliyorsunuz ki lift o matic yeri çok kötü. Uygun bir yere tuşu monte ettik ve kullanıyoruz. Ekipmanın hızlı inmesi sorununu da garaja iki tane hurda lastik atmakla çözdüm :)