LS 90 hakkında araştırma

Selamlar millet. Bu aralar fiyatından ve bazı özelliklerinden dolayı LS90 lara bayaa merak sardım ve heryeri araştırıyorum, soruşturuyorum.
Özellikle kullanan arkadaşlardan beya bilenlerden yorum gelirse çok sevinirim. Edirne keşan dan yazıyorum. LS 90 düzleri bide power shutle olanlar var biliyosunuz. Her ikisini de tavsiye eder misiniz, biri daha mı iyi, yoksa tavsiye etmez misiniz? Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Selamlar millet. Bu aralar fiyatından ve bazı özelliklerinden dolayı LS90 lara bayaa merak sardım ve heryeri araştırıyorum, soruşturuyorum.
Özellikle kullanan arkadaşlardan beya bilenlerden yorum gelirse çok sevinirim. Edirne keşan dan yazıyorum. LS 90 düzleri bide power shutle olanlar var biliyosunuz. Her ikisini de tavsiye eder misiniz, biri daha mı iyi, yoksa tavsiye etmez misiniz? Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
bende yok köyde bi abi de 60 lık orjinal kabinli klimalı sı var bi kaç kere arızasına şahit oldum 7 yıldır kullanıyor sahibi memnun gerçi 90 lık daha farklıdır

Bendede 80 lik var 2011 model piyasaya balya basıyorum. Fiyatına göre mükemmel. Povershift olanların problem çıkardığı söyleniyo. Sorun çıkaran pover ler mekanik shutle ye çevriliyormuş. Ehl sistemi sensörlerden bazen ufak tefek sorunlar çıkarabiliyor. Bendeki en mekanik serisi 3100 saatte. 2600 saatte debriyaj balatası değişti