Ls Mart 2009

Hangi Fotografi Secersiniz

• Kullanılan toplam oy
    54
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: Ls Mart 2009

eline sağlık Anıl güzel olmuş ne yalan söyliyim senden bu kadar iyi bir resim geleceğini beklemiyodum ;D şaka şaka

depo dolunca o kendısı söyler dımı depo doldu dıye...denızın ordakı depoya gökünce ne olacak para falan verekemı yada malzemelerı değiştircekmı?cvp beklıyorum

arkadaşım depo dolunca yanındaki yere römorkları yerleştirircen oradan sana boşalır sonra sen ordan düm düz gidince denize doğru orada bir yer görcen oraya varınca orada ok işaretleriyle gösterilmiş alan var oraya yanaş ve boşalt de o zaman böle böle yapa yapa depon hem boşalır hemde para kazanırsın yeni eşya gelmiyo mod yüklemen lazım yamayla ancak geliyo eğer yama yüklediğin halde gelmiyorsa kesin oynadığın kayıtlı oyundan giriyosundur onda eşyalar çık mass yeni kayıtlı oyun aççcan yani başkasına gircen oke

[size=10pt]Repimi İsterim:D:D[/size]

ama neden düşürmüş ben yardım ediyorum bu bir ayıp deilmidir emeğe saygı göstermeyenler var böyle böyle yaparak forumu dağıtıyorlar arkadaşlar kaleyi içten feth etmeye çalışıyorlar bunların önüne geçelim olmas böyle

crazy96 link=topic=17861.msg162271#msg162271 date=1236442170' Alıntı:
ama neden düşürmüş ben yardım ediyorum bu bir ayıp deilmidir emeğe saygı göstermeyenler var böyle böyle yaparak forumu dağıtıyorlar arkadaşlar kaleyi içten feth etmeye çalışıyorlar bunların önüne geçelim olmas böyle
arkadasim sana -rep veren arkadasa hakli ben olsam bende - veririm bu ne ya her msjinda +rep imi isterim diyosun böyle bi sacmalik varmi ya isteyen verir vermezse bu onun bilecegi seydir

[size=30pt]Merhaba Arkadaşlar Oyum Crazy96 ya Süper Resim Çekmiş Her Aleti Çekmiş O bakımdan Bide Tartışmayınız Forumun Huzuru Kaçıyor Lütfen Crazy96 yı Ben Haklı Buluyorum[/size]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...