LS PLUS 90 C Teknik Özellikler

Ynt: LS PLUS 90 C Teknik Özellikler

mustafagursacli link=topic=34472.msg367981#msg367981 date=1301316041' Alıntı:
abi fuarda ls ide gördük kubotayıda ikisinide kıyasladık ls i bırak kubotanın rakibi olmayı isminin aynı cümlede geçmesi bile yanlış olur bi kere birisi 100 de yüz kubota öbürü toplama bu devride toplama motor alınmaz .........
kardeşim bilmeden toplama neden diyorsun hiç araştırdın mı ki ben bende bir tane powershuttleli hilo lu ls 90 traktör var öle toplama değil sadece motoru iveco ve geri kalan şanzıman ön arka defransiyel elektironik merkezler kabloları yani motor ve türkiyede takılan teker cant ceki hariç her bir parcası cıvatasına kadar ls traktör yapımıdır.. bana bayi dedi şanzıman jcb felan diye o zaman aldık dün fabrikayı aradım sordum hayır degil dedi motor hariç her parçası ls traktöre ayittir....

mecidiyeli link=topic=34472.msg549261#msg549261 date=1330372806' Alıntı:
kardeşim bilmeden toplama neden diyorsun hiç araştırdın mı ki ben bende bir tane powershuttleli hilo lu ls 90 traktör var öle toplama değil sadece motoru iveco ve geri kalan şanzıman ön arka defransiyel elektironik merkezler kabloları yani motor ve türkiyede takılan teker cant ceki hariç her bir parcası cıvatasına kadar ls traktör yapımıdır.. bana bayi dedi şanzıman jcb felan diye o zaman aldık dün fabrikayı aradım sordum hayır degil dedi motor hariç her parçası ls traktöre ayittir....
arkadaşım .... kusura bakma yanlış anlama tamemen kendisinin değilmiş motoruna bak farklı diyosun ama kötü traktör değil.. ...

SALİM link=topic=34472.msg549287#msg549287 date=1330373953' Alıntı:
motor farklı olunca toplama mı olurmuş ki? o zaman kaç tane traktör toplamadır bi listesini yazında bizde bilelim şu toplama traktörleri.
traktörde önemli olan motor ve şanzuman gibi direk güce dolayısıyla verime etki eden parçaların uyumlu olması gerekir motor ve şanzuman ve diferansiyeli aynı marka olan daha verimli çalışır....
toplama konusuna gelince hangi marka değil diye sormak daha doğrudur?

buradan takip ettiğim kadarıyla ls kubatoya rakip değil kubato ls ye rakip olmaya calısıyor kubato tamamen japon ls kore motoru italyan bundada hic bi problem yok adamlar bakıyor kimin motoru daha iyi daha güzel o motoru kullanıyor ben üreteyim iyide olsa kötüde olsa kullanayım demiyor kim bilir kac farklı motor denediler kubotonun mühendisleri varda şanzıman defransiyel uyumunu sağlayacak ls nin yokmu oyle muhendisleri test edilmeden rast gelemi farklı farklı markaları kullanıyorlar?

akyel54 link=topic=34472.msg549319#msg549319 date=1330375385' Alıntı:
buradan takip ettiğim kadarıyla ls kubatoya rakip değil kubato ls ye rakip olmaya calısıyor kubato tamamen japon ls kore motoru italyan bundada hic bi problem yok adamlar bakıyor kimin motoru daha iyi daha güzel o motoru kullanıyor ben üreteyim iyide olsa kötüde olsa kullanayım demiyor kim bilir kac farklı motor denediler kubotonun mühendisleri varda şanzıman defransiyel uyumunu sağlayacak ls nin yokmu oyle muhendisleri test edilmeden rast gelemi farklı farklı markaları kullanıyorlar?
ne ls e rakip olacak tüm diğer traktörlerde olduğu gibi ondada arge vardır... traktör yapmak evde kek yapmak kadar kolay değildir....

i iveco motoru severim. kullandığımız motorların birisi hariç hepside iveco motordu. gerçi fiatlar 1996 yılının ikinci yarısına kadar tümosan motordu olsun tümosanda iveko menşeli sonuçta.
mecidiyeli link=topic=34472.msg549307#msg549307 date=1330374670' Alıntı:
ya derler derler kapımda olsunda motoru iveco olsun....