ls plus70mi yoksa erkunt nimet 70 mi?

Ynt: ls plus70mi yoksa erkunt nimet 70 mi?

ls gelmeye devam ediyo yanlışınız var ..ve kullanılan motorda ıveco euro 3 perkinsten daha üstün bi motoru var ama kimsenin isine karışmıyorum bnde ls plus 80 var sorusu olan buyursun ..!!! ama pişman olmassın .2 el demişsinizde eminim alsanız satmak istemessiniz ..

samet denk link=topic=74758.msg880300#msg880300 date=1397575235' Alıntı:
benim motordan yana sorunum yok ama forumda konuları inceledim dökülüyor diyenler var o insanı soğutuyor

kalysaydı benim elimde kalırdı... öle görüpte dökülüyo diyen kullanmadan kapıya koymadan laf söleyenlere aldanmayın ama para sizin keyif sizin istediginizi alın bn memmunum gayette güzel saglamlık konfor dönüş yakıt ve serilikte on numara tek sorun kabin darlıgı ve zıplaması onuda 2013 yeni kabinlerde çözmüşler ...

iki traktörüde mutlaka kullan sonra kararını ver derim. ama Ls den sonra erkunta binmek bile istemeyeceksin. Dökülüyor diyenlere bakma karalamadan öteye gitmez dedikleri. Kaldı ki kendini ispatlamış iveco motora sahip. şahsi fikrim bütün yerli traktörlerden kat kat üstün

büyük markaların 90-100 beygir altı olan sınıfta pahalı modelleri hariç(örneğin mf 5410) diğer traktörleri çok boş. yerlide erkuntun ağır olup da bi kaç aklı yoksun insanın çekiştirmede kazanmasından başka numarası yok. tümo desen çok tipsiz, levye solda koltuğun yanında. levye değil sanki takviye kolu. bu sınıfta bence tercih edilebilecek en iyi markalar kubota ve lsdir. hepsini tek tek inceleyin aradaki farkı görün. her şey servisle bitmiyor, ki servis sıkıntısı ls için yok. en azından kendi bölgemizde böyle. ne zaman ki arkasından anadolu motor çekilir işte o zaman ls biter. örneğin biz traktörü sıfır aldık. henüz 300 saatteyken blok çatlattı. o ürettikleri seride böyle bir kronik sorun varmış. traktörler servis aracılığıyla hemen geri çağrıldı 1 hafta içinde yeni motor takılı olarak 5 kuruş para ödemeden bize geri verildi. yeni motoru işletmek için gittiğimizde ibraz ettiğimiz belgelerin arasında motorun faturası da vardı. tam 22bin kusur lira. yani sıfır traktörün yarı parası. her babayiğit traktörünün arkasında böyle durmaz. dursa da 1 haftada işi halledip, müşteriyi memnun edemez.

:D :D Iyi hatalı üretim olan malın parçasınıda siz ödeseydiniz blok çatlattı diyonuz sanki gaz pedal teli kopmuş gibi basit bir olaymış gibi...Geçen galeride 100 lügüne bindim ls nin her şey el altında tasarımı falan güzeldi.Ls kabin motor olarak daha üstün erkunt servis ikinci el parçada avantaj lı