LS traktör Plus 90 C fotoları

Ynt: LS traktör Plus 90 C fotoları

selam L S.ci arkadaşlar muhabetınız ve traktörleriniz ilgimi çekti fiyatları hakında beni aydınlatsanız sevinırım be bu traktörü şahsuvaroğlundan tanıyorum ancak anadolu gurubuna geçeli bilgim yok anadolu biraz otomobilci oldukları için biz traktörcülerden uzak kalıyorlar teşekürler

bizde plus 70 var yakıdı dekarda 1,25 ile 1,75 lt ölçdük tapiki bu pullukla yapdığımız deneme. motor daha 100 saatte motor 400 500 saati doldurduktan sonra kullanan arkadaşlar dekarda yakıtın 1 ile 1,25 arasına düşeceğini söylediler. çift çekere düğmeyle geçiyor difransiyel kilidi düğmeyle ayrıca kuyruk milini ister debriyajlı istersen debriyajsız kullanıyorsun bunu sadece bir düğmeyle seçiyon. üstünde zaten italyada üredilen iveco motor var kalan kısmı korade üretiliyor.şanzıman 20 ileri 20 geri defamlı 4 tekerlekde fren sistemi var yani diyer traktörler gibi çifçekerdeyken dördü birden dutarım demiyor. manefrada ise pyasadaki coğu tek çekerin döndüğü yerden dönerim :D

firari11 link=topic=32797.msg284184#msg284184 date=1278603519' Alıntı:
qaz arkadaşım biraz nh inceleseydin böyle konuşmazdın.nh çok çeşidi var istediğin kullanımda modeli var.örn td80d hiç bindin kullandınmı? adam yapmış ondaki manevra hiç bir çift çeker traktörde görmedim ben.lastik onunda yatıyor.otomotik difransiyel kilidi var.tuş ile 4 çekere geçebilme özelliği var.nh nin hepsinde iveco motoru vardır bunuda bil :D şimdi istersen git bir nh bayisine yada fuara.bi bin derim :D gör aradaki farkı. )))
nh lerde ford yada fiatagri motor var ufaklarda fıatagrı büyükleri ford ...hiç iveco motorlu nh duymadım :)

halil_alpy_37 link=topic=32797.msg300596#msg300596 date=1286796259' Alıntı:
nh lerde ford yada fiatagri motor var ufaklarda fıatagrı büyükleri ford ...hiç iveco motorlu nh duymadım :)
duymadıysan duy bnm bizim burdaki bütün nh ler iveco motorlu :D sizin oralardaki nh ler farklı heralde?

firari11 link=topic=32797.msg300678#msg300678 date=1286824679' Alıntı:
duymadıysan duy bnm bizim burdaki bütün nh ler iveco motorlu :D sizin oralardaki nh ler farklı heralde?
ben büyükleri dedim ts 110 ve üstü ufaklarında (kırmızı renk) fiatagrı motor vardır bildiğiğm kadarı ile bizim fıat 70 56 DT de iveco motor vardı :D

halil_alpy_37 link=topic=32797.msg300842#msg300842 date=1286895362' Alıntı:
ben büyükleri dedim ts 110 ve üstü ufaklarında (kırmızı renk) fiatagrı motor vardır bildiğiğm kadarı ile bizim fıat 70 56 DT de iveco motor vardı :D
arkadaşım şöyle söylüm T5000 -iveco T6000-Ford en buyukleri sanırım Marcedes :D ufaklarında normal fiat motoru war sanırım ve sneın dediğin kırmızıken fiatagri olarak çıkıyordu...

nh link=topic=32797.msg300853#msg300853 date=1286898682' Alıntı:
arkadaşım şöyle söylüm T5000 -iveco T6000-Ford en buyukleri sanırım Marcedes :D ufaklarında normal fiat motoru war sanırım ve sneın dediğin kırmızıken fiatagri olarak çıkıyordu...
olabilir td seri 50 95 hp lerde yok ithal olanlarda ford motorludr kırmızı nh ler fiatagrı motorlu bazılarında dökümün üstünde ford yazanlarda var :)

arkadaslar n h nın avrupalarında ıveco motor var.. yerlılerı zaten kendı kendını bıtırdı. ne var ıkıncı el pıyasası var. yoksa yakıtta hala bır değişiklık yok. ls plus 90 c dekı arka kol hıdrolık ozellıgı nh nın bırak yerlısını avrupa 4050 sınde dahı yok. 4 kademe kuyruk devırı .. ani frende devreye gıren çiftçeker ozellıgı . 50 km ye yakın surat . bence bunlar bu turkıyede tutulacak. trakya doldu. onlerde keçe yok arıza sıfır. muhendısler yapmış yanı. kore su anda bızımturkıyeden 20 sene ılerdedır... hyundai kia ısuzu samssung bunlarda guney kore malı... adamlar yapmıs.. en onemlısı de getıren sırket buyuk anadolu grubu . trakyada 14 servis var . yedek parça bayııı de var sorun yok bence .. alanlar pışman olmaz

turti link=topic=32797.msg303182#msg303182 date=1287687237' Alıntı:
arkadaslar n h nın avrupalarında ıveco motor var.. yerlılerı zaten kendı kendını bıtırdı. ne var ıkıncı el pıyasası var. yoksa yakıtta hala bır değişiklık yok. ls plus 90 c dekı arka kol hıdrolık ozellıgı nh nın bırak yerlısını avrupa 4050 sınde dahı yok. 4 kademe kuyruk devırı .. ani frende devreye gıren çiftçeker ozellıgı . 50 km ye yakın surat . bence bunlar bu turkıyede tutulacak. trakya doldu. onlerde keçe yok arıza sıfır. muhendısler yapmış yanı. kore su anda bızımturkıyeden 20 sene ılerdedır... hyundai kia ısuzu samssung bunlarda guney kore malı... adamlar yapmıs.. en onemlısı de getıren sırket buyuk anadolu grubu . trakyada 14 servis var . yedek parça bayııı de var sorun yok bence .. alanlar pışman olmaz
bu yoruma gülünür anca zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s