• TrakKulüp Youtube'da Yayınlanan Son Videolar:
    ➤ Katı Gübre Dağıtma Römorkunun Faydası. İzlemek için tıklayınız.
    ➤ John Deere'nin Dayanıklılığı Ortada | Katı Gübre Dağıtma Römorku Doldurma. İzlemek için tıklayınız.

LS'ler tek tek dökülüyor

Katılım
23.01.2011
Mesajlar
3,480
Konum
ESKİŞEHİR

Ynt: LS'ler tek tek dökülüyor

ALANYALI07 link=topic=69976.msg909255#msg909255 date=1407186775' Alıntı:
bir birine ekli hic civatasi kalmasa bile bnde. alcm hayirlisila bi r50 zuha-*-s
karar senin
 
Katılım
06.10.2012
Mesajlar
624
Konum
Nevşehir
Ynt: LS'ler tek tek dökülüyor

Ls ' lere Hiç Binmek Nasip Olmadı Fakat Deneme Amaçlıda Bi Traktöre 70 80 Bin Para Verilmez. Ancak Konu Başlığı Biraz Aşağılayıcı Olmuş Sonuçta Bu Traktörü Kullanan Bir Çok İnsan Var Ve Traktörlerin Hepside Kötü Olacak Diye Bi Kaide Yok.
 
Katılım
11.01.2012
Mesajlar
1,240
Konum
ANTALYA
Ynt: LS'ler tek tek dökülüyor

kul yapısı mutlaka sıkıntı olacaktır olur ama abartılacak kadar değil.. ben 3. ls mi aldım köyümde 15 geçti ilk ben aldım 2011 de 2-3 ay önce 5 tane birden aldık, ben ve bir arkadaş 2. motor olarak aldık teknik açıdan hiç bir sorun yaşamadım.. ve bizim tavsiyemizle alanlar bana resmen dua ediyorlar .. mutlaka her markada olduğu gibi sorunlar olacaktır bizim başımıza gelmedi ama gelmeyecek anlamına gelmez sonuçta kul yapısı.

yazmak istemedim aslında fakat öyle yorumlar varkii sanki kağıt helvaa....
 
Katılım
16.05.2014
Mesajlar
23
Konum
konya
Ynt: LS'ler tek tek dökülüyor

Valla dostlar bende r50 var, tamam ben çok ağır işler yapmıyorum, senelik azami 50-100 saati bulmayacak çalışmam bunun da yarısı boşta. Yine ağır iş yapmayacak. Lakin tüm bunlara rağmen gelir gelmez bahçemi ot sarmıştı kütivatör çektim ota, ot bu arada 1-1.5 metre arasıydı boyu, çamurda çektim, banamısn demedi. Önceki traktörüm işboraydı. Karşılaştırmayı fuzuli buluyorum.
Şimdi sizin nelerle karşılaştırdığınızı bilmiyorum. Kaç dönüm tarlanızın da olduğunu bilmiyorum. Lakin Karamandan dayım gelip traktörü görüğünde canavar gibi makine dedi. Komşularım ya bu çok fazla sana ne yapacan dediler. Tarla tutacaksan onu bilmeyiz diye eklediler. Bana fazlasıyla iyi bir makine maşallahı var.
Diyeceğim Ls yi beğenmeyenler, massey alsın, nh alsın ne bileyim en iyisi neyse Allah onu versin onlara. Lakin örneğin hidrolik kolu zayıf diye de topyekun kaldırıp atmak çokta yakışık almıyor. MF alalım dediğimizde 70 model traktöre 15-20 bin para isteniyor. Arkadaş nedir bu diyorum MF diyor. Yahu bir çuval civata. Neticede kul yapısı. O da kul, bu da kul yapısı. Ne farkı var. Alıp kullananların kahir ekseryeti memnunsa başka markaları kullanan arkadaşların Allah kaza bela vermesin demesi gerekir. Şahsi görüşüm budur.

İlk gözlemlerim sonucunda şunu da ekleyivereyim yakıt ibresi galiba bozuk, o kadar iş yaptım inmiyor. Dört çekerdeyken beni üstünden atacakmış gibi bir his geliyor. Eksiklik olarak hidrolik kolları zayıf ama benim için çok mühim değil pulluk çekecek işim yok. Merdanem yok. Kültivatör, ağaç arası için çapa, atomizer ve tek tekerli römork. Başka bir işlev bana ekstradır.
 
Katılım
12.11.2010
Mesajlar
14,417
Konum
Erzurum
Ynt: LS'ler tek tek dökülüyor

ls ile bi aralar uzun pazarlıklar içindeydim...
5 bin tl için inat ettik pazarlık bozuldu..
o zaman ls ile çok ilgilendim malzeme vasat..konfor iyi ...
uzun vadede ayakta kalabileceği muammalı ama genede segmentinde alınabilecek bir makina..
 
Katılım
10.10.2014
Mesajlar
17
Konum
ankara

Ynt: LS'ler tek tek dökülüyor

valla arkadaş kullanmadıysan karalamıycaksın bende ls ultra 55 var getirin 55 bg traktörü hangi markanız varsa 4-11 pullugu takalım alpler pullugu girelim tarlaya ha inanmayanda varsa bulsun beni izletim video ları size siz alışmısınız konforsuz traktörlere binmeye !!
 
Katılım
05.06.2014
Mesajlar
325
Konum
Yok
Ynt: LS'ler tek tek dökülüyor

Dokuldugu icinmi pancarcilar kullaniyo abartmayin cogu markadan ustun bi kere saglamliginada cekisinede yakitinada konforunada oyle
 


Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt