• TrakKulüp Youtube'da Yayınlanan Son Videolar:
    ➤ Katı Gübre Dağıtma Römorkunun Faydası. İzlemek için tıklayınız.
    ➤ John Deere'nin Dayanıklılığı Ortada | Katı Gübre Dağıtma Römorku Doldurma. İzlemek için tıklayınız.

Massey 5430 HMS 24 lü 3m balta ayak mibzer Yulaf Ekimi

İyi günler kolay gelsin bereketli olsun
Bende kütahyalıyım çevrem hep çekilir diskli mibzer kullanıyor eski tip yani
Mibzer alıcam balta ayaklı ama korkuyorum çevreye rezil olurum diye. 😁

Bereketli olsun hocam .
Bende 15 kg civarı ektim gübresiz şekilde. Balta ayak her konuda iyi bize göre. Tarlayı tam oturtmadıgında derine gidiyor ona dikkat etmek gerek .
Dönüm ölçer orjinalmi acaba ?

Bereketli olsun hocam .
Bende 15 kg civarı ektim gübresiz şekilde. Balta ayak her konuda iyi bize göre. Tarlayı tam oturtmadıgında derine gidiyor ona dikkat etmek gerek .
Dönüm ölçer orjinalmi acaba ?
Aynen çok haklısınız bu sene kava kalan 2/3 tarlada derine gitti halbuki aynı işlem yapılmıştı hepsine bize de ders oldu yoksa on numara ekiyor dikiyor adeta Evet dekarölçer orijinal

İyi günler kolay gelsin bereketli olsun
Bende kütahyalıyım çevrem hep çekilir diskli mibzer kullanıyor eski tip yani
Mibzer alıcam balta ayaklı ama korkuyorum çevreye rezil olurum diye.
Olmazsın Nail emmi yakın sana git gör anlatsın yardımcı olur oda balta ayak kullanıyor Bu arada sağolun teşekkürler

Evet nail abiyle konustummdaha önce tavsiye etmişti zaten
Ama bi önyargı hala var 😁
Aynen çok haklısınız bu sene kava kalan 2/3 tarlada derine gitti halbuki aynı işlem yapılmıştı hepsine bize de ders oldu yoksa on numara ekiyor dikiyor adeta Evet dekarölçer orijinal

Olmazsın Nail emmi yakın sana git gör anlatsın yardımcı olur oda balta ayak kullanıyor Bu arada sağolun teşekkürler

Hocam yuvak mı kullanışlı yoksa düz demir silindir mi ?
Yerine göre ikisininde avantajı var ... tohum yatağı hazırlarken yuvak güzel oluyor Ama ektikten sonra üzerine çekeceksen demir silindir daha iyi toprakta iz yapıyor kapak kayse yapma ihtimali olmuyor ... baharda üre attıktan sonra yuvak ta Demir de aynı işi yapar Gücün varsa 6 m Demir daha avantajlı yoksa 3.5-4 m lastik yuvak daha iyi diyebilirim sonuçta fiyat farkı çok arasında

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt