massey derim ben

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

: massey derim ben

merhaba acaba size sorabilirmiyim bu massey fergusonun neyini beğeniyorsunuz merak ediyorum örneğin bir 3075 in vb.lerin motorları deutz motor bu motor hangi traktörlerde var same ve deutzlarda veya size bir örnek bir 3050-3060larda buçuk sistemli veya shutle sistemli oluyor niye ikisini birden o traktöre koymuyor ama samede hem buçuk hem levye hem sürüngen mevcut siz 3060 ların yakıtlarının ne kadar çok olduğunun farkındamısınız
size bir örnek daha bu mf ' nin ithal olan gardener 80-90-98 lik traktörleri nerde üretildiğini bilkiyomusuz bu traktörler samenin fabrikasında üretiliyo madem ki mf bu kadar iyide niye samenin fabrikası üretiyo yaaa kısacası şahsuvaroğlunun ithal ettiği traktörlei tek geçerim. Diyosunuz ki şu traktör bu traktörü çekmiş şöyle olmuş böyle olmuş benim için önemlli olan iki konu var AZ YAKIT ÇOK ÇEKİŞ tşk .ler

44atacan link=topic=944.msg8361#msg8361 date=1202639526' Alıntı:
madem ki az yakıt çok çekiş mf 288 gold 4*4 yani adres yine massey ferguson
SENİN AKLINDAN ZORUN WAR HERALDE 3 SİLİNDİRLİ MOTORUN ÇEKİŞİ İYİ OLSAYDI PİYASADA 6 SİLİNDİRLİ MOTOR OLMAZDI HEPSİ 3 SİLİNDİR OLURDU GERİZEKALI

sersem herif bana öyle bilmişlik taslama poyrazlımısın ne cehennemden gelmiş sen haddini bil aptaal herif yaşın kaç başın kaç br şeye eşşeklemesine bağlanma bırak bilen konuşsun 30 senelik çiftçiyiz elimizden her makina geldi geçti laubalilik yapma akıllı ol noo*-*-

ya arkadaslar lutfen bole konusmayın ya traktorlerın bıze ne faydası var bırıbırınızı kırmayın degmez ne geregı varkı kırmak kolay onemlı olan duzeltmek

dikkat! arkadaşlar bu gönderdiğim resimin bu olaya yani massey ferguson new holland kavgasına son verilmesini istiyorum anl-*-*bazen sözlerden ziyade resimlerin dili olduğunuda savunuyorum yeter ya şu farmphoto adlı sitede yabancılarla geçiniyosunuz da burda bizim mustafa kardeşimin bize ne zorluklarla açtığı bu türk sitede mi geçinemiyorsunuz eminim sadece new holland massey fergusonun ikisinin işbirliği içinde ki traktörleri ben kullanmıyorum motorun kötüsü olmaz sadece firma benim motorum çok satsın diye orta bir anlamsız argo sözler atar ekmeğini yediğiniz makineye ihanet etmeyin yani biraz ağır olacak ama ilerde pişman olursanız siz nhler mf yi seçer se , yada siz mf ler siz nhyi seçerseniz tükürdüğünüzü yalarsınız artık sende mustafa kardeşim konuya elini at san iyi olacağını düşünüyorum yoksa ne muhabbet kalacak nede insan ların bir birine demek istediği tşk ama ben şimdiden nh&mf anl-*-*

Üstadım, herkes kendi markasını savunuyor, diğer markaları kötülüyor. Kimseye kendi markasını savunuyor diye bi laf söylemiyorum ama diğerlerini kötülüyor diye laf söylerim. Ben zamanında arkadaşlarımı uyardım; dinleyenler dinledi, dinlemeyenler dinlemedi. Ama şunu öğrendiklerine eminim, dinlemedikleri zaman uyarı alacaklarını çok iyi biliyorlar. Tartışmaya hiç bir zaman karşı değilim ama usulüne uygun tartışmaya. Herkesin aklı var fikri var, ben herkesi uyardım. Zaten sitede tartışma yüzünden sabıkası olanlar belli, onlarda kendini çok iyi biliyorlar. Eğer ben konuya el atarsam ya konu kilitlenir yada bu bazı üyeler gider...

44atacan link=topic=944.msg8627#msg8627 date=1202737311' Alıntı:
terbiyesiz ukala şey 6 silindir 80 hp yi biyerine sokacan eşek yapsınlar 3 silindir 200 bg hayvan sıçmayam ağzına senden yaşça büyük biriyle nasıl konuşacağını öğren birazda aile terbiyesi al
BANA BAK MUSTAFANIN HATRI OLMASA SANA ÖLE Bİ KÜFÜR EDERDİM Kİ BU SİTEYE BİDAHA GİREMEZDİN AMA DUA ET MUSTAFA WAR
MADEM 3 SİLİNDİR AZ YAKAR ÇOK ÇEKER 6 SİLİNDİRLİ MOTOR NİE WAR HEPSİNİ 3 SİLİNDİRLİ YAPSINLAR ESKİ MOTORLAR 70-80 HP AMA TEK SİLİNDİRLİ NİE GİDEREK SİLİNDİR SAYISINI YÜKSELTİYORLAR
BUNLARI İNTERNETTEN Bİ ARAŞTIR BAKALIM NE SONUCA WARACAKSIN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...