MASSEY FERGUSON 165 HIZ SORUNU

Ynt: MASSEY FERGUSON 165 HIZ SORUNU

yaw bu olay olalı 1.5 2 yıl oluyo bu motor ne zaman acılır :D birde su 6 7 bın tamire demıssın onu anlamadım bız hıc tamıre goturmuyoruz yılda 2 3 kez yag degıstırıyoruz tamam Bu arada msn varsa ver konusalım

benbekirya link=topic=3801.msg177686#msg177686 date=1241701274' Alıntı:
yaw bu olay olalı 1.5 2 yıl oluyo bu motor ne zaman acılır :D birde su 6 7 bın tamire demıssın onu anlamadım bız hıc tamıre goturmuyoruz yılda 2 3 kez yag degıstırıyoruz tamam Bu arada msn varsa ver konusalım
germecli_halit_37@hotmail.com
kardeşim 6-7 bin masraf demek istemiştim çünkü bizim orda da bi 65 liğin suyu donmuş bloğu komple yenilemişler artı bi de rektefe yapmışlar girdik sanayiye madem diye onlar demişti 6 bin masraf gitti diye.ama ondan sonra bidaha sanayiye sokma yani

hımm bızımde tamamen blok degıstı 4 bın lıra gıttı dua etsın o ustalar daha ozamanlar pek bısey bılmıodum teknık bılgı olarak yoksa heyy yawrum heyy traktörümle yatardım traktörümle kalkardım sanayıde :D

arkadaşlar massey fergusonlara yani biraz açıyım mf 175 e mf 185 e istediğin vitesin yerine sürat dişlisi taktırıyon ve 50-60 yapıyoo gazını açtırırsan tekerleklerde büyük olursa 80 dahi yapıyoo ama 165 e olurmu bilmem

ARKADAŞLAR 76 MODEL PANCAR TİPİ 165 KOŞUYORUM İNGİLİZ KÖŞELİ 1998 YILINDA REKTEFİYE OLDU İLK REKTEFİYESİ 1990 YILINDA ALDIK SÜPER DİŞLİ DENİLEN ŞANZUMANI HIZLANDIRAN DİŞLİDE VAR TRAKTÖRDE ÇOK MEMNUNUM ŞU AN SADECE KUSURU EKİMDE 2 YAVAŞ 3 HIZLI GELİYO ODA SENEDE 1 HAFTA KATLANIYORUZ 165 HARİKA BİR TRAKTÖR
YAKIT VE İŞ GÜCÜ MUKEMMEL 265S VEYA 285S MODELLERE DEĞİŞMEM AZ YAKIYO ÇOK KAÇIYO MAŞALLAHI VAR ŞANZIMANA DİŞLİ YAPTIRACAK ARKADAŞLAR DÜŞÜNMEDEN YAPTIRSIN HİÇ BİR SIKINTISI OLMAZ TRAKTÖR YOLDA 6056 VE 480 FİYATLARLA YARIŞIYO BİTEK 54C GEÇİYOR DENEDİK SAYGILAR