Massey Ferguson 3085 & Ünlü 6'lı 12inç....

Ynt: Massey Ferguson 3085 & Ünlü 6'lı 12inç....

haklısın bu sekılde surum olmaz ... o traktordekı pulluk normal dııl arkadaslar hafıf sase normal bır pullugu 3,085 kaldıramaz ..
yorumlardakı saskınlı bence dogru mesala 3,105 olsa orda 10lu pullugı cekermı 6470 15lı 16 ınc felan=) merakımda soruyorum...

ahmet boşver takma kafana kardeş bende tl100a taktım 6lı 12 yi kanıt video oldugu halde taslar sekizli yok tarla ikilenmiş felan gibi şeyler duydum boşver takma kafana salla gitsin

okan6445 link=topic=4386.msg179099#msg179099 date=1242234903' Alıntı:
ahmet boşver takma kafana kardeş bende tl100a taktım 6lı 12 yi kanıt video oldugu halde taslar sekizli yok tarla ikilenmiş felan gibi şeyler duydum boşver takma kafana salla gitsin
Hani derler ya ......... kasımpaşa diye bundan sonra öyle....

KARDESIM BURDA GORUSLERIMIZI BILDIRIYORUZ KIZACAKTIN NIYE KONU ACTIN .IYI DE SOYLENIR KOTUDE SOYLENIR TRAKTORUN SENDE ISTERSEN 10 PULLUK TAK ISTER 2LI TAK . SEN BENI TANIMAN BEN SENI TANIMAM .SANA KARSI NIYE KOTU OLAYIM .BIRAZ SERIN KANLI OL. TRAKTORUN COK IYI KOTU DEMIYOM .MF DE TARLA SURMEDE KOTU TRAKTOR PEK YOKTUR BIZDE BILIYORUZ anlş-*s

ipsiz recep link=topic=4386.msg179117#msg179117 date=1242241179' Alıntı:
KARDESIM BURDA GORUSLERIMIZI BILDIRIYORUZ KIZACAKTIN NIYE KONU ACTIN .IYI DE SOYLENIR KOTUDE SOYLENIR TRAKTORUN SENDE ISTERSEN 10 PULLUK TAK ISTER 2LI TAK . SEN BENI TANIMAN BEN SENI TANIMAM .SANA KARSI NIYE KOTU OLAYIM .BIRAZ SERIN KANLI OL. TRAKTORUN COK IYI KOTU DEMIYOM .MF DE TARLA SURMEDE KOTU TRAKTOR PEK YOKTUR BIZDE BILIYORUZ anlş-*s

Tamam eleştiri yapmayın demiyorum yapın benim kızdığım çekemezde kaldıramazda şöylede böylede diyorlar sonra kanıtlayıcada öyle tarla sürülmezde böyle tarla sürülürse çifçiliği bırakırımda diyenlere ve o tür laflara kızıyorum eleştiri yapmak en doğal hakkınız tabikide yeri gelir bende eleştri yaparım ama sonradan kıvırtmam.....

arkadaşlar ne var bunda bu kadar büyütecek anlamadım.karşı komşunda 3.085 DT var.5li 14 no profil şase pulluk kullanıyor.çekmediğinide görmedim.anlatmak istediğim traktörün iyiliği veya kötülüğü değil.unutmayın ki Türkiye ' nin her yerinde topraklar aynı değil.Konya ovasının toprağıda yumuşak toprak (bazı kesimler hariç).bizim tümosan 74 bg.4lü 14 no pulluk taktım zorlama olmadı.ama normalde kullandığımız 4 lü 12 no...ayrıca çevremde pancar haricinde derin sürüm yapan kimseyi görmedim.
ayrıca bu Ahmet çiftçiliği tek başına yapmıyor ya.birinde yanlış sürüm yapsa diğerinde mutlaka uyaran olur.
birbirimizi kırmanın hiç gereği yok.eleştirimizi yaparız, karşıdaki adam işine gelirse dinler.işine gelmezsede onun bileceği iş...

landını war bende 130 luk her alanda herseyı parcalıyo walla gecen bende cıfteydım pulukdaneser kalmadı 6 lı acmalı war acınca 8 lı oluyo ama artık olmuyo

bitirimedirne link=topic=4386.msg57332#msg57332 date=1216220147' Alıntı:
kardeş bu seriyi bilmem ama bnde 90 model 265 lik var aynen durdurduğunda indiro ama hepsi deil onun ayarı varmış dayımınki ayarlı indirmio
kardeşim traktörün bırakmasının bir çok sebebleri vardır.hidrolik iç valfde çizik vardır piston aşınmıştır tamir takımı bozulmuştur bu gibi nedenlerle bırakır ama mf diğer traktörlere oranla kendine zarar veren bi traktör değildir..

Bu konuda hortlamış. cöö-*s

O hidrolik ayarında bizim ford 3000 yavaş yavaş indiriyordu sonra sanayide bir ayar çekmişler napmışlar bilmiyorum sonra indirmeden havada tutuyordu yani çözülmüyecek bir sorun değil.