Massey Ferguson 3625'ten Buğday ekimi manzaraları, ekim,merdane ve gübre atma

Ynt: Massey Ferguson 3625'ten Buğday ekimi manzaraları, ekim,merdane ve gübre atma

Bereketli olsun.Bazı fotoğraflar (2,5,10) tam takvimlik.Bana göre bu resimler orası burası açık kadınların traktöre sırnaştığı :) takvim resimlerinden daha çekici (aman kimse alınmasın,espri yapmaya çalışıyorum)
Arazi Çatalca ' ya benziyor.
Kolay gelsin.

Ynt: Massey Ferguson 3625'ten Buğday ekimi manzaraları, ekim,merdane ve gübre atma

zehriduman link=topic=70227.msg802471#msg802471 date=1385796042' Alıntı:
hocam yanlış hatırlamıyorsam geçen sene almıştın makinayı memnunmusun bizim burda f serisi var çok kötü çekişi çok ağır ve hantal ayreten çok zıplıyo sende böle birşey varmı

Doğru hatırlıyorsunuz :) açık konuşayım tam olarak beklediğimi alamadım traktörden zaten o yüzden değiştirmeye karar verdim tabi şartlar el verirse.

traktörde çok kötü bir zıplama sorunu var, şasesinin kısa oluşundan kaynaklanıyor ama inanın insanın içine dışına çıkartacak cinsten düz yolda gitmek tam bir eziyet, çekişi ve yakıtı iyi ' yanlız 3 silindir beni tatmin etmedi ' ama çok iyi değil, donanımı çok iyi, belki size saçma gelebilir ama traktörü değiştirme niyetimin ana sebebi zıplaması, daha sonra diğer sebebler geliyor

kospir link=topic=70227.msg802604#msg802604 date=1385818750' Alıntı:
Doğru hatırlıyorsunuz :) açık konuşayım tam olarak beklediğimi alamadım traktörden zaten o yüzden değiştirmeye karar verdim tabi şartlar el verirse.

traktörde çok kötü bir zıplama sorunu var, şasesinin kısa oluşundan kaynaklanıyor ama inanın insanın içine dışına çıkartacak cinsten düz yolda gitmek tam bir eziyet, çekişi ve yakıtı iyi ' yanlız 3 silindir beni tatmin etmedi ' ama çok iyi değil, donanımı çok iyi, belki size saçma gelebilir ama traktörü değiştirme niyetimin ana sebebi zıplaması, daha sonra diğer sebebler geliyor
Çoğu insan memnun değil bu seriden..

şuan f serisi 2011 modelini 42 tl ye veryiyorlar makinada görüntüden başka birşey yok mf nin kötü olmasının sebebi ençokda hindistanda üretilmesi sesbeb oldu düz yerde bile zıpladığını gördüm buda çok kötü birşey zıplayan motor çekmez tutanamaz yere çok zıplarsada parça kırar

Herkese teşekkürler

Göktürk- link=topic=70227.msg802525#msg802525 date=1385803157' Alıntı:
Bereketli olsun.Bazı fotoğraflar (2,5,10) tam takvimlik.Bana göre bu resimler orası burası açık kadınların traktöre sırnaştığı :) takvim resimlerinden daha çekici (aman kimse alınmasın,espri yapmaya çalışıyorum)
Arazi Çatalca ' ya benziyor.
Kolay gelsin.

teşekkürler, çatalca değilde arnavutköydeyim