Massey Ferguson 5440 11 li Çizel ile...

Ynt: Massey Ferguson 5440 11 li Çizel ile...

orta kol ayarı denen birşey bilmiyor musunuz? ön batmıyor arka batıyor resmen... kısaltılması gerektiğini süren kişi görmüyormu? hadi onu geçtim videoyu çeken de görmüyor...

kaya link=topic=86263.msg1046230#msg1046230 date=1450372245' Alıntı:
orta kol ayarı denen birşey bilmiyor musunuz? ön batmıyor arka batıyor resmen... kısaltılması gerektiğini süren kişi görmüyormu? hadi onu geçtim videoyu çeken de görmüyor...
Orta kol ayarı mı ?😄 O ney ki ?6 yaşından beri traktör üzerindeyim öyle birşey bilmiyorum. .Ben ekipmanı evde takarım hiç ayar yapmadan doğru tarlaya giderim. Traktörü kullanan da benim. Bana malzeme düz geliyor. Ön tarafın yukarıda olduğunu siz söylemeseniz görmeyecektim. Videoyu çeken de farketmemiş. Birdaha kine düz yapmaya çalışırım teşekkürler...

Maşallah . 3 sıralı özdöken cizel bende kullanıyorum , 2 sıralıyla her yönden fark var . islam bey bu cektigin yerler seni verimde memmun eder ,hele bi yagış görüp toprak bi şekillensin daha bi ayrı gözükür cekilen yerler. Yakıt 2. Sürümde aynı yerde baya fark eder düşer .

Hacı Mehmet COŞKUN link=topic=86263.msg1046338#msg1046338 date=1450380843' Alıntı:
Maşallah . 3 sıralı özdöken cizel bende kullanıyorum , 2 sıralıyla her yönden fark var . islam bey bu cektigin yerler seni verimde memmun eder ,hele bi yagış görüp toprak bi şekillensin daha bi ayrı gözükür cekilen yerler. Yakıt 2. Sürümde aynı yerde baya fark eder düşer .
Teşekkürler Hacı abi. Ben de sizin dediğiniz gibi düşünüyorum. Yakıt 2. aşamada illa ki farkeder. Ve bıçakları çıkarıp daha derine inmeyi düşünüyorum.