Massey ferguson 5713 s

Hacı kesin karanlık işler çeviriyodur 🤣
Hayır öyle değil ama aslında hem çok para dıyorlar hem de herkes alıyor senede u adamlar net kazançları demekki 250 bin var yada 250 bin bize çok para belki adam temiz 1 milyon atıyor tek sorun şu o kişi de gelip benim tribimi çekiyor trakkulup te yada tik tok da video çekiyor

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Hayır öyle değil ama aslında hem çok para dıyorlar hem de herkes alıyor senede u adamlar net kazançları demekki 250 bin var yada 250 bin bize çok para belki adam temiz 1 milyon atıyor tek sorun şu o kişi de gelip benim tribimi çekiyor trakkulup te yada tik tok da video çekiyor
Hacı abi şunu söyleyim işi bilen para kazanıyor işi bilmeyende uğraşsın dursun [emoji16]

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci34
Agam bu traktör ziraat kredisiyle bize iyilik mi yaptılar kötülük mü, gorüsünü merak ediyorum.

Fuat agam bence işini bilene bulunmaz bir nimet, ancak bizim milletimiz komşunun inadına traktör büyüttüğü için bizde ters tepti. Biz şahsen iki tane traktör aldık ziraat kredisi ile ikiside binlerce saat çalıştı fazlasını kazandı.

Tıpkı hibeli ekipman satışında oldugu gibi traktör markalarıda bu krediyi fırsat bilip yükselttiler fiyatları. Eğer kredi olmasın türkiyede çiftcilerin %95 i çift çeker traktöre binemezdi.