Matris armoni

22.11.2012
1,354
1,512

Selamlar trakkulüp.65 80 4x4 tümosanım var .matris almak için ziraat bankasına başvurdum 4 5 yıllık ekipman kredisiyle olumlu cevap gelirse alacam nasipse 51 tas 18 niyetindeyim merdane düşünmüyorum kesinlikle.arkadaşlar ve firma görevlisi 20 li al diyo. yerim çok değil bu arada yıllık 100 dekar çekerim en fazla.775 kg 18 li 875 kg 20 li 65 beygir traktöre ağır gelir diye düşünüyorum .sağolsun iskender kardeşimiz fikir verdi 18 li yeter dedi ama birde sizlere danışayım dedim

Selamlar trakkulüp.65 80 4x4 tümosanım var .matris almak için ziraat bankasına başvurdum 4 5 yıllık ekipman kredisiyle olumlu cevap gelirse alacam nasipse 51 tas 18 niyetindeyim merdane düşünmüyorum kesinlikle.arkadaşlar ve firma görevlisi 20 li al diyo. yerim çok değil bu arada yıllık 100 dekar çekerim en fazla.775 kg 18 li 875 kg 20 li 65 beygir traktöre ağır gelir diye düşünüyorum .sağolsun iskender kardeşimiz fikir verdi 18 li yeter dedi ama birde sizlere danışayım dedim
Kredi koşulları nelerdir bahsedermisiniz biraz.Ne gibi şartlar istediler.

Şimdiden hayırlı olsun abi 100 dönüm için ikinci el temiz denk getirmeye çalış derim fiyatı pahalıdır sıfırın ama yinede karar senin 20 li bile çeker hidrolik kaldırması önemli
Sağol kardaşım ikinci ele peşin para lazım mahmut .en zoru yolda taşımak ağır bi ekipman kısmet bakalım kredi onaylanırsa 4 5 yılda ödenir.13500 tl fiyatı 18 li 51 tas merdanesiz .56 tasıda sorayım fiyatınıda bakalım hayırlısı

Çeltikçi kardaşım öylede maddiyat arazi herşeyi düşünmek lazım çeltik yerlerinde de çekmek nasıl olur bilmem artık
65 bg traktör için ideali 18 li bizde 24 lu var. Arazi bildiğin bayır traktörlerin ebesini koşaliyor resmen. Çorluda fuar var iyi pazarlık ile fiyatlarda iyi indirim var. Bazı firmalar ürünleri geri götürmek istemiyor iyi fiyat kıran var. Selamlar.
TUMOSANPT.jpg
CASEPYT.jpg
IMG-20190803-WA0046.jpeg

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci48