Matris armoni

65 80 tümosan 4x4 te kullanıyom 51 çap 18 li merdanesiz 20 li alsaymışım yine çekecekmiş traktör
Teşekkür ederim cevabınız için bugun bagide inceleme fırsatım olduda bazı makinalar yaylı evet ama özdökendeki goblede de farklı bir tarz yapmışlar tabaklar yaylı degil kauccuklu gördüm kullanı ve saglamlık bakımından kauccuklu olanı iyi yoksa yaylı olanlarmı

Bayramınız mubarek olsun trakkulüp.perşembe günü iş bitirdim bir çok yeri aradım fiyat aldım 18 li 51 tas merdanesize 14500 fiyat verdiler.sağolsun gürkan lebe öz tarım fuar fiyatından yaptı benim işimi 13500 tl.4 yıl ödemeli sabit faiz %4.8 aldık armoniyi 15500 oluyo 4 senede faizle birlikte bayram sonu getircekler malzemeyi.allah herkesin gönlüne göre versin

Hayırlı olsun. esnaf adamlar.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci48
Selamlar trakkulüp.65 80 4x4 tümosanım var .matris almak için ziraat bankasına başvurdum 4 5 yıllık ekipman kredisiyle olumlu cevap gelirse alacam nasipse 51 tas 18 niyetindeyim merdane düşünmüyorum kesinlikle.arkadaşlar ve firma görevlisi 20 li al diyo. yerim çok değil bu arada yıllık 100 dekar çekerim en fazla.775 kg 18 li 875 kg 20 li 65 beygir traktöre ağır gelir diye düşünüyorum .sağolsun iskender kardeşimiz fikir verdi 18 li yeter dedi ama birde sizlere danışayım dedim
Yerler kumsalda diskler çabuk bitiyor