Mayis 2009

Hangi Fotografi Secersiniz

• Kullanılan toplam oy
    57
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Mayis 2009

Arkadaşlar biraz geç kaldım galiba ama ancak fırsat oldu...Pulluğu bir yerli taşa takıp kırdığımda çektiğim fotoğraftır...Haziran ayına yakışmaz diye düşündüm, olmadı onada bi ikileme fotosu koyarız...Koca nadasta fazla foto çekemedim...Fırsat olmadı...
[bag]
[/bag]

Malesef abi bi dahaki sefere

ozan_06 link=topic=20720.msg181013#msg181013 date=1242934922' Alıntı:
Arkadaşlar biraz geç kaldım galiba ama ancak fırsat oldu...Pulluğu bir yerli taşa takıp kırdığımda çektiğim fotoğraftır...Haziran ayına yakışmaz diye düşündüm, olmadı onada bi ikileme fotosu koyarız...Koca nadasta fazla foto çekemedim...Fırsat olmadı...

abey bu ay oy için çalısşmıyorum :) yoksa anıl ağlayabılır :D hazıran ayına sana çalışacagım :)

ozan_06 link=topic=20720.msg181013#msg181013 date=1242934922' Alıntı:
[bag]
[/bag]
Daha önce bu konuya değinmiştim ama demek istediğim anlaşılamadı... Mayıs ayında çekilen bir fotoğrafı bu ay içerinde paylaşabilmeliyiz çünkü bu mayıs ayının en iyi fotoğrafı olacak... Böylece paylaşımlar, daha güncel ve daha renkli olacaklardır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...