McCormicik 4 lü pulluk çekiyor 40 yaşında,

McCormicik 4lü pulluk çekiyor 40 yaşında

Resimler ve ekler

• Fotoğraf0451.jpg
    Fotoğraf0451.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 1,002
  • Fotoğraf0451.jpg
    Fotoğraf0451.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 780
Ynt: McCormicik 4 lü pulluk çekiyor 40 yaşında,

Rıfkı abi bu enter adı verilen traktör; international TOE ' mi yoksa McCormick TOE ' mi? Yoksa bunların her ikisi de enter mi? Kars ' ta her ikisine de enter deniyor. Aralarındaki fark ne?

isyankar1985 link=topic=83324.msg994571#msg994571 date=1429357689' Alıntı:
Rıfkı abi bu enter adı verilen traktör; international TOE ' mi yoksa McCormick TOE ' mi? Yoksa bunların her ikisi de enter mi? Kars ' ta her ikisine de enter deniyor. Aralarındaki fark ne?
iki tip motor kullanmış mck larda 70 hp enter de 66 hp motor kullanılmış isimleri markaya göre vermiş selam

İSMAİL TUTAR link=topic=83324.msg994609#msg994609 date=1429372578' Alıntı:
Her ikiside Enter diye biliniyor halk arasında ama tadını alanlar Mc Cormick 654s nin daha kuvvetli olduğunu söylüyor.
evet İsmail Mck lar 70 hp 85 hp eş değedeki motorlarla aynı çekiyor selam

Gençler enter ' in ne olduğunu bilmiyor.
80 hp sıfır motordan daha üstün olduğunu tarlada görünce inanırlar.
4x4 ten daha üstündür.
Benim motorumda enter değil mccormick yazıyor.
Ama 654s.
Bütn çiftçi kardeşlerime selam.

Arkadaslar enter traktörleri iyi tanirim orman işletmelerinde cok kullandik sunu söyleyim mccormick de enterdir international da biz boyle taniyoruz oyle güç farkida yok Rıfkı abi 70 yada 66 diye standart 66 beygirdir fark ne diyeceksiniz mc cormick yazanlarin modelleri birazdaha düşük levye olmaz onlarda difransiyal birazdaha farkli ve agir devirlidir 624 ün sanzumaninin birazdaha gelismis hali fakat 654s levyeliler biraz daha seri traktörler iş konusunda ceki olarak düz 654 daha iyi iş ve serilik olarak 654s harika. Bide blok muhabbeti var klasik. Avrupa blok diye bildigimiz manifoldun alt kismini kusak gibi iki üç parmak bi sekil olur blogu cepe çevre dönen kusakli motor derdik biz enterin hararet sorununu cozdugun zaman ki çok basit adapazarli bir usta yagli frene çeviriyor 7 8 bin liralik entere 5 6 bin lira masrafla suanki tek ceker sıfır traktorlere taş cikartir yanlis ustalar ve güçlü traktorr oldugu icin hor kullanilmalar neticesinde temizi pek kalmadi

Black boyss Kardeşim benim traktörüm levyeli ve de çok temiz keyfe keder bu sene debriyajı bilyalı yaptırdım idrolik sistemini elden geçirdim.Sitoplama valfi derinlik ayar çubuğu idrolik piston lastikleri değişti.Toplam 1200tl ustaya verdim.Uzunköprüde kaliteli bir enter ustası buldum İsmail usta şu anda motorum sıfır gibi.Alakandan ötürü sana teşekkür ederim.Enterleri çok iyi analiz etmişsin Selamlar kardeşim.

ranger kardeşim tabaklar on numara ama üzerindeki odun idrolik kollarını sonuna kadar salıyor traktör çekiyor diye hoşun gidiyormuş birinci viteste ikinci viteste de zorlanmadan çekiyor çok selam olsun

rifkiseker link=topic=83324.msg1029477#msg1029477 date=1445796307' Alıntı:
Gençler enter ' in ne olduğunu bilmiyor.
80 hp sıfır motordan daha üstün olduğunu tarlada görünce inanırlar.
4x4 ten daha üstündür.
Benim motorumda enter değil mccormick yazıyor.
Ama 654s.
Bütn çiftçi kardeşlerime selam.

anız tam tavında hic kezek çlkmadı buğdayı saçıp ızgara cektm