Mf 100 serisi yedek parca yardim

Arkadaslar mf 175 aracima parca yenilemeleri yapfirdim. Hidrolik direksiyon sisteminin ön silindir pompasi hidrolik damlatiyor ve dirwksiyon sert donuyor. En iyi ön silindir pompasi markasi nedir acaba. Bir de ikili hidrolik cikisi markasi onerisi rica ediyorum. Simdiden tesekkurler.

Arkadaslar mf 175 aracima parca yenilemeleri yapfirdim. Hidrolik direksiyon sisteminin ön silindir pompasi hidrolik damlatiyor ve dirwksiyon sert donuyor. En iyi ön silindir pompasi markasi nedir acaba. Bir de ikili hidrolik cikisi markasi onerisi rica ediyorum. Simdiden tesekkurler.
Pompa değişimi ile 1/2 yıl çözüm olabilir kronik sorundur bahsettiğiniz. Hidrostatik direksiyon yaparsanız rahat edersiniz.
Çift çıkış için Özmen marka önerebilirim

• Beğen
Tepkiler: fatiha ve murat a.
Hidrostatik direksiyon sistemi, 2000 model mf285s lerde falan olur rotsuz diye de geçer. Motorun sol tarafında olan rot kolu yoktur. Direksiyon kutusu yerinde danfos denilen parça vardır. Direksiyonda bulunan kutudan kaynaklı boşluk olmaz. Bu sistemi 165 e yapacağım. Parçaları toparlıyorum. Boru tesisatı ve danfos bağlantısında zorluklarla karşılaştım ama bir şekilde çözdüm. Sistemi kurmak zahmetli. Şuan üzerinde yandan hidrolik var yıllardır sorunsuz kullandık. Diğer hidrolik sistemlere göre daha uzun ömürlü. Ayar ihtiyacımız bile olmadı. Sadece pistonun gövdeye bağlandığı yerdeki civataları kesti 3 kere hallettik. Hidrolik çıkış olarak özmenoğlu tavsiye ederim. Şuan 165 te farklı bir marka kullanıyorum. 4 çıkış+ kol kontrolü var. Bağımsız gibi kullanabiliyorum. Tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: fatiha ve murat a.
bütün kullanıcı arkadaşların değerli yorumları için teşekkür ederim. hidrolik çıkışınızın markası akon mu acaba. bir de sadece 100 dönüm tarla işleyen birisi için 2 çıkışlı hidrolik yeterli olur mu? yorumlar için tekrar teşekkürler.
markasını hatırlamıyorum. Hidrolik çıkışı kullanacağınız ekipmanın ihtiyacına göre değişir.

• Beğen
Tepkiler: murat a.
bütün kullanıcı arkadaşların değerli yorumları için teşekkür ederim. hidrolik çıkışınızın markası akon mu acaba. bir de sadece 100 dönüm tarla işleyen birisi için 2 çıkışlı hidrolik yeterli olur mu? yorumlar için tekrar teşekkürler.
Ben Akon marka çift çıkış uzun zaman kullandım, iyi üründür. Eğer kepçe vs işiniz yoksa çift çıkış yeterli. Mibzer, römork, pistonlu orta kol gibi temel malzemeleri kullanabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: murat a.