Mf 135lik yağ deposu kaç litre yağ alıyor

Merhaba kulüp üyeleri merak ettiğim bir konuya ulaşamadım birde kullanan arkadaşlara danışmak istedim mf 135 likler kaç litre motor yağı alıyor ayrıca kaç numara yağ konuluyor ve hidrolik şanzıman yağı kaç litre yağın numarası kaç olmalı değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Merhaba kulüp üyeleri merak ettiğim bir konuya ulaşamadım birde kullanan arkadaşlara danışmak istedim mf 135 likler kaç litre motor yağı alıyor ayrıca kaç numara yağ konuluyor ve hidrolik şanzıman yağı kaç litre yağın numarası kaç olmalı değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim
Motora 20-50 numara 7,5 lt yağ alır.Şanzımana 30 lt yağ gerekir ve 30 numara yağ olacak.

Cevabınız için teşekkürler ancak 20/50 transmisyon yağıda galiba oluyormuş şanzımana ayrıca bu 20/50 motor yağının traktör yağı olanıda varmış dizel olan diğer yağlarıda olur değilmi
20/50 motor yağıdır esasıda.Sen şanzımana da koyarsan şanzıman yağı olur kara düzen motor olduğu için bir zararı olmaz sanırım.Ama 20-50 30 numaraya göre pahalıdır.