MF 188 Kültifator (Eskiler bilir bu Mf ler Altın)

Ynt: MF 188 Kültifator (Eskiler bilir bu Mf ler Altın)

285s orginal kabinli Mf ile takasa girilir...

Mf 188 İngiliz Zcant powerli balon lastik 75 model... rektefe olalı 10 yıl oldu... yıllık 500 dekar yer işliyor...geçen sene pompa revizyon yapıldı...arka lastikler %50 ön lastikler &90

lastik boya falan traktöre 2 tl harcanırsa on numara olur

arttık pancar ektigim için satıyorum derme çatma kabin istemıyorum o yuzden orginal kabinli mf 285s ile takas edebılırım...

takasda olmasa elinde buçuklu mf 285s orginal kabinli olanlar buraya yazarlarsa tık peşin paraylada alabilirim daha iyi olur 2 tane traktörüm olur

para var huzur var :))))

adam 11 li kültivatörü köküne kadar saplamış traktörde tın yok helal wallaaa eskının kalitesini yenıler tutmaz buna aşikarım... tarlada tam tavmış haaa hevese geldım :) gardaş o tarla kaç dekar bayagı var bence öyle gördüm

• Beğen
Tepkiler: Efe38

firari_sevdam link=topic=60243.msg655266#msg655266 date=1354145747' Alıntı:
285s orginal kabinli Mf ile takasa girilir...

Mf 188 İngiliz Zcant powerli balon lastik 75 model... rektefe olalı 10 yıl oldu... yıllık 500 dekar yer işliyor...geçen sene pompa revizyon yapıldı...arka lastikler %50 ön lastikler &90

lastik boya falan traktöre 2 tl harcanırsa on numara olur

arttık pancar ektigim için satıyorum derme çatma kabin istemıyorum o yuzden orginal kabinli mf 285s ile takas edebılırım...

takasda olmasa elinde buçuklu mf 285s orginal kabinli olanlar buraya yazarlarsa tık peşin paraylada alabilirim daha iyi olur 2 tane traktörüm olur

para var huzur var :))))
traktörüne düşündüğün rakam nedir.?