MF 2615 in 2. elleri neden bu kadar ucuz tutulmadımı.tavsiye edermisiniz

Ynt: MF 2615 in 2. elleri neden bu kadar ucuz tutulmadımı.tavsiye edermisiniz

İbrahim58 link=topic=61227.msg883191#msg883191 date=1398253958' Alıntı:
bozok 45s 57 hp ise mf 255t yi çekmesi lazım uyy-*s noo*-*- ve ayrıca bizim burda alanlar hep pişman saglamlık yok her taraftan yag kaçırıyor günlük sanayi ... bide massey 240s in ölüsü bozoka deger bunuda bilin yani alk-*s massey oldu bitti saglam hiç bölündügünü gördünüz mü :S yokkk ;) :)
Sizin orası sebep oldu zaten bu baş belası bozok denen traktöre. Daha önce sizin orda bozok ile ilgili bir tanıtım filmi vardı. Sivas da çekilmişti. Youtube da izleyebilirsin. Orada sizin çiftçiler öve öve bitiremiyorlardı. O adamları para ile mi konuşturdular bilmiyorum. Bizde o reklam filminden etkilendikte aldık. Sonrada başımıza belayı bulduk. 28500 liraya aldık, 12000 liraya zoraki sattık ve kurtulduk. Ne yapalım kumar oynadık diyoruz artık. Kurtulduk ya Yüce ALLAH a şükürler olsun.

Siz sıfır bir traktör düşünün ki : geldiği gün el frenini çekiyorsun pat aşağı düşüyor, 4 vites geçmiyor, bağda çalışırken radyatörün devirdaim hortumu kelepçeden atıyor ve antifirizli su asmanın dibine dökülüyor. Sıfır bir traktör düşününki frenleri tutmuyor ne kadar ayarlatırsanız ayarlatın bir türlü olmuyor. (üstelik disk fren), Siz sıfır bir traktör düşününki kıçı öten eskimiş tofaşlar gibi 1100-1200 devirde van van ötütor. Siz sıfır bir traktör düşününki danfostan işer gibi yağ geliyor. Fabrika değiştiriyor tekrar geliyor. Sonra bir daha değiştiriyor. Siz sıfır bir traktör düşünün ki traktörü istop ediyorsunuz hidrolik takır takır kendiliğinde aşağı iniyor. Siz sıfır bir traktör düşünün ki geldiği 2-3 gün içinde koltuğunun fitilleri çıkıyor. Siz sıfır bir traktör düşünün ki kuyruk mili debriyaja tam basmanıza rağmen car cur ötüyor ve geçmiyor. Sanırım yeter. Arkadaşlar ben bunların hepsini yaşadım 12000 liraya galericinin birine verdim ve kurtuldum. Benim durumuma düşmek istemiyorsanız evinize Massey veya newholand dan başka traktör sokmayın. Yukarda ki adam palavra anlatıyor. Aklı sıra Uzel in yerine geçecekler. Siz kim Uzel kim hadi ordan!...

Sıfır bozokla çekilen hatıra fotoğrafları. Kuyruk mili geçmez motoru parçala. 4 vites geçmez motoru pğarçala. Hidrolik kaçırır motoru parçala. Hidrolik kadranı 40 yıllık 135 traktörlerinki gibi. Üzerindeki yazılar bile okunmuyor. Bir etiket yapıştırmaya bile tenezzül etmemişler. Sen uzelin yan sanayisi bile olamassın. Bu traktöre verdiğim para yapanlara, satanlara zehir zıkkım olsun.