MF 6460 yardım

Cümleten sa bi konuda yardımınıza ihtiyacım var bende 2014 model 3000 saatte MF 5410 traktörüm var ve büyütme ihtiyacı dogdu sıfır almak cazip gelmiyor fiyatlar malüm ikinci el bi 2006 model 4500 saatte 6460 buldum benim traktörle takas etmeyi düşünüyorum 6460 genel olarak nasıl bi traktördür motor şanjuman yakıt olarak nasıldır motor common rail midir degiştigime pişman olurmuyum modeli biraz düşük malum ve takas olursa 20 bin tl ben üste alıyorum sizce pazarlık nasıl

Cümleten sa bi konuda yardımınıza ihtiyacım var bende 2014 model 3000 saatte MF 5410 traktörüm var ve büyütme ihtiyacı dogdu sıfır almak cazip gelmiyor fiyatlar malüm ikinci el bi 2006 model 4500 saatte 6460 buldum benim traktörle takas etmeyi düşünüyorum 6460 genel olarak nasıl bi traktördür motor şanjuman yakıt olarak nasıldır motor common rail midir degiştigime pişman olurmuyum modeli biraz düşük malum ve takas olursa 20 bin tl ben üste alıyorum sizce pazarlık nasıl
Bende 5450 kullanıyorum
Yerinizde olsam durmazdım mantıklı hem konforlu hem daha güçlü ne de olsa 6 serisi bir traktör şanzımanda güzel korkunuz modeli ama o model traktör günümüzdeki çoğu traktörden daha iyi 40 yaşında motorlar ayakta bu kalitede traktör de uzun yıllar gider benim de düşüncem vardı sadece düşünceyle kaldı

9000 saate tanıdığım bir traktor var. Hiftolik pompası ve debriyaj arizasi yaptı. 2005 model arızalar da gayet normal. Dolayısı ile daha önce debriyaj ve hidrolik pompası değişmemiş ise ilk başta bu arızaları olabileceğini düşünüyorum. Çok güzel traktör tavsiye ederim.

T
9000 saate tanıdığım bir traktor var. Hiftolik pompası ve debriyaj arizasi yaptı. 2005 model arızalar da gayet normal. Dolayısı ile daha önce debriyaj ve hidrolik pompası değişmemiş ise ilk başta bu arızaları olabileceğini düşünüyorum. Çok güzel traktör tavsiye ederim.
Traktörde söylemelerine göre agrıza acmamıs hiç ve tarla işlerindede kullanılmamıs mütaitlik yapan bi kişi inşaatlarda getir götür nakliye işinde kullanılmıs sizin tanıdıgınız motorun yakıtından ve çekişinden memnunmu acaba kuru tarımda kullanılacak 5 li otomatik pulluk 9 bacak otomatik cizel vs cekecek ayrıca bi MF servisi olan bi tanıdık bu motorlar yarım comman rail dedi o ne oluyor acaba bi bilginiz varmı

Bildiğim kadarıyla common rail değil.2006 ise dynashift değil dyna6 olmalı. Iyice bakılırsa bence mantıklı. Bir de şu yönü var neden değiştirmek istiyor sahibi?
Evet dyna6 şanjuman sahibi almanyada yasıyor babam öldükten sonra binen kimse yok 3 senedir yatıyor diyor izine geldikce dag bayır gezmeye biniyormus aslında nakit satılıga cıkarmıstı ama konusunca takas yapmaya razı oldu üste 20 bin veriyor fiyat nasıl sizce mart ayında türkiyeye gelecekmiş gelince bakmaya gidecem motora

Merakımı maruz görün kendi traktörünü satmak isteyen biri neden takas alıp bir de üste para vermek istesin ki
Evet dyna6 şanjuman sahibi almanyada yasıyor babam öldükten sonra binen kimse yok 3 senedir yatıyor diyor izine geldikce dag bayır gezmeye biniyormus aslında nakit satılıga cıkarmıstı ama konusunca takas yapmaya razı oldu üste 20 bin veriyor fiyat nasıl sizce mart ayında türkiyeye gelecekmiş gelince bakmaya gidecem motora

Merakımı maruz görün kendi traktörünü satmak isteyen biri neden takas alıp bir de üste para vermek istesin ki
Anladıgım kadarıyla avrupada yasıyor ve parasıda var euro ülkemizde para yapıyor 20 bin tlyi euro bazında pek gözü görmüyor kendi motorunu satılıga cıkarmıstı nakit sonra ben aradım takas yapalım dedim benim traktör modelli onu daha rahat elden cıkarırım mantıgı gözetti birazda anladıgım kadarıyla konusmasından traktörünede hertürlü kefil zaten bakarım aklıma yatmayan en ufak bişeyde almam resimlerde cok temiz duruyordu motor

• Beğen
Tepkiler: huseyin5450

MF 6460, çeki gücü olarak 5713S modelden daha fazla bir makinedir.
Bakım durumu iyiyse olabilir.
Yakıt pompası elektronik kontrollü sanırım 5400 seri gibi olabilir.
Her crd modelde, mekanik enjeksiyonlu modellerden az yakar diye bir kural yoktur.
Mekanik enjeksiyon olup CRD modelden az yakabilecek nitelikte motorlarda bulunuyor.
Traktör muhayyerse takas mantıklı duruyor.

MF 6460, çeki gücü olarak 5713S modelden daha fazla bir makinedir.
Bakım durumu iyiyse olabilir.
Yakıt pompası elektronik kontrollü sanırım 5400 seri gibi olabilir.
Her crd modelde, mekanik enjeksiyonlu modellerden az yakar diye bir kural yoktur.
Mekanik enjeksiyon olup CRD modelden az yakabilecek nitelikte motorlarda bulunuyor.
Traktör muhayyerse takas mantıklı duruyor.
6470 ts125 a az yakıyor
Ts125 a daha iyi çekiyor

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
Ailemde de çokça olmasına rağmen Almancıları pek sevmem. Bana hep çıkarcı gelmişlerdir genelleme yapmak gibi olmasın.Iyice tartıp düşünmek lazım. Hakkınızda hayırlısı olsun.

• Beğen
Tepkiler: huseyin5450
Ailemde de çokça olmasına rağmen Almancıları pek sevmem. Bana hep çıkarcı gelmişlerdir genelleme yapmak gibi olmasın.Iyice tartıp düşünmek lazım. Hakkınızda hayırlısı olsun.bizdeki almancılarda hemen
Ailemde de çokça olmasına rağmen Almancıları pek sevmem. Bana hep çıkarcı gelmişlerdir genelleme yapmak gibi olmasın.Iyice tartıp düşünmek lazım. Hakkınızda hayırlısı olsun.
Hayırlısı hocam acelem yok bundan case maxxum 110 vardı kayseride ona niyetlendim bakmaya gittigimde motor cok hor kullanılmıstı sonra bu cıktı bakacaz artık

Dyna-4 ten dynashifte geçiş fikrine pek ısınamadım sadece (aralarında çok bir fark olmasa da.) Ama genel olarak 6460-6lar efsane makineler. Sıfır traktörden daha mantıklı temizse.
Sıfırdan mantıklı haklısını ama kafamda deli sorular ikinci el işi şanş işi herzaman motorda sıkıntı varmı yokmu nakit satılıkdı sonra takasda olur dedi anlamadım ne ayak acıkcası bide sahibi almancı almancıların işinede pek akıl sır ermiyor bi kafa geliyor bi kafa gidiyor 😀traktör tokat zilede bilen birisi cıkar belkide