Michelin lastik

Arkadaşlar konuya vakıf olan varsa bilgi verebilir mi? Piyasada good year bkt agrımax lassa özka kleber gibi bir çok marka lastiği kullandım. Bu sene landini traktörüme michelin lastiklerini alıcam 420 85 r 34 340 85 r 24 lastikllerin fiyatları nedir. Ve lastikleri büyütmek istiyorum Yardımcı olurmusunuz?

Arkadaşlar konuya vakıf olan varsa bilgi verebilir mi? Piyasada good year bkt agrımax lassa özka kleber gibi bir çok marka lastiği kullandım. Bu sene landini traktörüme michelin lastiklerini alıcam 420 85 r 34 340 85 r 24 lastikllerin fiyatları nedir. Ve lastikleri büyütmek istiyorum Yardımcı olurmusunuz?
Lassa şuan aynı ölçüde benim valtrada var güzel lastik
Özka ise bizim fotonun birinde özka birinde de Petlas var özka Petlas tan iyi çatlak falan birşey yok özka parasına göre kaliteli
Lastikleri büyütürken traktörün tutunma kabiliyeti azalır padanaja daha çabuk düşer orjinali ne ise onu kullan
Fiyat hakkında bilgide yazarsan memnun olurum aynı lastik bana seneye lazım çünkü

• Beğen
Tepkiler: serhan@xuu26
Ayvayi yedik seneye o ölçüde benim lastik 4 tanesi tam 9 bin tutuyor valtranın
Lassaya da yazdım vatsaptan tanesi o fiyat dedi [emoji20][emoji20][emoji852]️[emoji22]

Yalnız degilsin:) 4 adette bana lazım, 35 üzerindeki lastikler çok kötüydü, cıkma 460.85.r34 ve 380.85.r24 lastik taktık, 1-2 sene idare eder.Orjinallleri arkalar 420 önler 340 dı, bir beden buyuk oldu, yeni alırken hangisini alacagğıma bile karar veremedim, fiyat etkili olacak bu konuda. Muhtemelen Lassa alırım, fiyat uyarsa Trelleborg da olabilir.

Yalnız degilsin:) 4 adette bana lazım, 35 üzerindeki lastikler çok kötüydü, cıkma 460.85.r34 ve 380.85.r24 lastik taktık, 1-2 sene idare eder.Orjinallleri arkalar 420 önler 340 dı, bir beden buyuk oldu, yeni alırken hangisini alacagğıma bile karar veremedim, fiyat etkili olacak bu konuda. Muhtemelen Lassa alırım, fiyat uyarsa Trelleborg da olabilir.
Abi ben canti değiştirme yi düşünüyorum 36 cant niyeyse yarı fiyat hem bizde pancarda kullanıyoruz inceltmeyi düşünüyorum gerçi daha tam bilen birine sormadım ama internette fiyat araştırması yarıya düşüyor jantlar ne tutar bilmem