mini bahçe traktörü tavsiyesine ihtiyacım var

Ynt: mini bahçe traktörü tavsiyesine ihtiyacım var

lordsaar benim olduğum yere taral ve kubota servisi 200 km uzakta bir arıza yapsa ne ben götürebilirim nede onlar gelir en yakınımda newhollan servisi var 10 km büyük ihtimal T50 olacak veya ms 240yardım için şimdiden teşekkür

lordsaar geçenlerde komşunun efsaneyi emanet aldım elimde kaldı adamlar hiç bakmıyor yağ değişimi bakım onarım hak getire hiç değilse adam gibi bir motor alayım belki örnek olurum

nh her yerde yogn zaten burada ayni herkeste tt55b var ama herkes yakiti cok diyo bi 240ci abimz gecn anlatiyo yazin patoz zamani 55b aldm diyo 100tl lik is yapiom 70 in yakiyo hemn geri verdim 240 i geri aldm diyor 240 ise yuz liralik iste 30 35 yakiyor diyodu

Başkan seçenekleri değerlendirmek sana kalmış burada begendiğin bi markayı yada traktörün bütün bilgilerini bilen abilerimiz var ve seve seve yardım cı olurlar asıl konu insanın gerçek hayattaki durumudur matti ve manevi anla ta bildimi uyy-*s
Bizim durum çok çok ama çok kötüydü 240 S UZEL EFSANe 2006 model traktörü aldıgımızda ,düşün ozman babamın cebinde şuanki para birimiyle 10 TL vardı ve bir kavga neticesinde yarım saate traktörü kapıya getirdi zuha-*-s
mesele onun getirmek deil mesele o parayı ödemek bence zuha-*-s
Nitekim 6 Dönüm tarla 5 inek yedi ve okadarda para iki katına geldi bize 240s ,ama sorarsan şuan o traktör 2006 da aldık asıl 2010 dan itibaren bize kazandırdıkları götürdüklerinin 10 katıdır Allahıma bin birkere şükür..

lordsaar link=topic=78785.msg934033#msg934033 date=1415558747' Alıntı:
Başkan seçenekleri değerlendirmek sana kalmış burada begendiğin bi markayı yada traktörün bütün bilgilerini bilen abilerimiz var ve seve seve yardım cı olurlar asıl konu insanın gerçek hayattaki durumudur matti ve manevi anla ta bildimi uyy-*s
Bizim durum çok çok ama çok kötüydü 240 S UZEL EFSANe 2006 model traktörü aldıgımızda ,düşün ozman babamın cebinde şuanki para birimiyle 10 TL vardı ve bir kavga neticesinde yarım saate traktörü kapıya getirdi zuha-*-s
mesele onun getirmek deil mesele o parayı ödemek bence zuha-*-s
Nitekim 6 Dönüm tarla 5 inek yedi ve okadarda para iki katına geldi bize 240s ,ama sorarsan şuan o traktör 2006 da aldık asıl 2010 dan itibaren bize kazandırdıkları götürdüklerinin 10 katıdır Allahıma bin birkere şükür..

iyi mi kötümü anlamadım :D yani kaybettiklerini on katı ile geri mi kazandırdı

akula link=topic=78785.msg934072#msg934072 date=1415562950' Alıntı:
hah şimdi oldu büyük ihtimalle benim de öyle olacak iki yıldır bununla iş yapmaya çalışıyorum

https://www.youtube.com/watch?v=1er6xSMErPc
Bu adam bu kafayla la giderse yaşatmazlar :)
bu zeka TÜRK miletinde doğuştan var ama birtürlü yansıtamıyoruz