Motorine 55 kuruş indirim

Petrolün uluslararası piyasalarda galonu;15, dolara düştüğünü ve dahada düşmekte olduğunu gördüm sabah.Blomberg tv de.
Paranın nasıl el değiştirdiği gayet açık görülüyor. Yıl sonu tamamen el değişecek.
Gıda yani tarım gida güçlenecek...
Salginda Aralik sonu veda edecekmiş, gezegenlerin astrolojik konumuna göre;
Belirli gezegenler pluto+saturn+jüpiter bir araya geldiği için bu salgın oluyormuş.Pluto,satürn gezegenleri kötücül. Jüpiter büyütücü etkili.
Gezegenlerin gözle görülmeyen bağlantılı etkileri varmış.
Bunlar tekrarlayan hareketleri izlenerek istatistiki olarak tespit ve yorum ediliyor.

Abi bizim çekirdek kaç lira edecek bu yıl? Çerezlik olan. Bunuda gösterir mi gezegenler:)

Kırıkkale de fiyatlar böyle
IMG_20200425_045726.jpg

Arkadaşlar mazot için bir kaç tane daha 200 litrelik varil aldım ama kimyasal bidonu olduğunu farkettim içini suyla baya yıkadım birde mazotla yıkayacağım bi sorun olur mu mazot alıyoz diye motoru felan yemeyelim de.
Deniz aman deyim dikkat et bende kimyasal bidonundan mazot aldım pompa eleman sardı aman dikkat haaa.

Deniz aman deyim dikkat et bende kimyasal bidonundan mazot aldım pompa eleman sardı aman dikkat haaa.
Benim 200 litre varillerde kimyasal varili. Üzerinde poliüretan yazıyo. Aldığım adam temiz dedi benzinlikte baktim temiz değil bulaşık var. Peçeteye sürdüm ateşledim yandı. İçlerine 2 şer litre benzin koydurup çalkaladım döktüm kısmen temizlendi. İnşallah sorun yaşamayız ama 200 litre mazott 100 ml kimyasal kalmış olsa bile etkisi olmaz diye umuyorum.