Motorine 55 kuruş indirim

Motorine bir indirim daha

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) yetkililerinden aldığı bilgiye göre, motorin fiyatında 18 kuruşluk indirim yapıldı. İndirimli fiyatlar saat 00.00'dan itibaren geçerli olacak.

Fiyatları takip edemez olduk.

Döviz fiyatlarında olduğu gibi akaryakıt fiyat değişimlerini gün gün görüp takip edebileceğimiz bir grafik var mı acaba?

Mazot almak için baya bekledim bi 12 bin liralık almayı planlıyoz artık riske atmayıp alayım diyorum her an fiyatta patlama olacak gibi geliyo sizin düşünceleriniz neler.
Ruslarla Araplar anlaşmış 10 milyon varil günlük üretim azalicakmis şuan 35 dolar civarında bence fiyatlar yükselir gibi duruyor

Allah Allah Kars'ta 5.50'den aşağı değil. Bu kadar mı fark ediyor?
Kardeş bozma moralini,Adanada aynı.5,4 ile 5,5 arası.Cemal kardeşi takip ediyorum, ındirim dediğinde gidiyorum petrole.Bizim buralara indirim falan uğramamış. 8 kuruş zam geldi,10 kuruş indirim oldu bizimkiler 2 kuruş daha bindirmişler. Gerçi çokta takilmiyom, işim oldukça 100 liralık alıyorum 😎😎😎

Kardeş bozma moralini,Adanada aynı.5,4 ile 5,5 arası.Cemal kardeşi takip ediyorum, ındirim dediğinde gidiyorum petrole.Bizim buralara indirim falan uğramamış. 8 kuruş zam geldi,10 kuruş indirim oldu bizimkiler 2 kuruş daha bindirmişler. Gerçi çokta takilmiyom, işim oldukça 100 liralık alıyorum [emoji41][emoji41][emoji41]
Merkezde petroller öyle abi, bugün merkeze giderken petrolün birinde 4.77 tl yazıyordu ama bu petrol zam varken de diğerlerinden her zaman uygun veriyordu, bizde iş zamanı alıyoruz sadece zaten stoklamalik alacak para olmuyor :)

• Beğen
Tepkiler: cemilAltan