Muhsin Yazıcıoğlu'nun Şok Eden Sözleri!

Ynt: Muhsin Yazıcıoğlu'nun Şok Eden Sözleri!

' ' Ne kervan kaldı, ne at, hepsi silinip gitti, İyi insanlar iyi atlara binip gitti. ' '
bu ülke için değerli bir insandı... Allah rahmet eylesin..

ufukk link=topic=56226.msg604661#msg604661 date=1339098117' Alıntı:
Rahmetli değerli bir insandı bu ülke için , değeri öldükten sonra daha iyi anlaşıldı. Siyasi bir kimlikten ziyade , gerçek bir vatanseverdi.

aynen öyleydi abi bizim oyumuz dünyada iken onaydı şimdide
Fatiha larımız indirdiğimiz hatim i şerifler ona

Ruhu ŞAAD OLSUN

sen sogukata yatarken,
biz sıcacık yatak da yattık.
sen ölümü bizler için tadarken,
biz seni yanlış yerde aradık.

seni unutmadım ,unutmayacagım,unutturmayacagım.
ruhun şad olsun.
mekanın cennet...

köylü link=topic=56226.msg604766#msg604766 date=1339105198' Alıntı:
sen sogukata yatarken,
biz sıcacık yatak da yattık.
sen ölümü bizler için tadarken,
biz seni yanlış yerde aradık.

seni unutmadım ,unutmayacagım,unutturmayacagım.
ruhun şad olsun.
mekanın cennet...

hani insanlar diyor ya daha doğrusu biz Türkler banane yaaa bu vatanı benmi kurtaracam

evet ben kurtaracam sen kurtaracan örnek almak gerekiyor önden giden bu güzel insanları

vatanı kurtarmaya giden yolda tek başına bir çığ gibi büyüyordu ama nasip olmadı demmekki bizlerin biraz daha boyunduruk altında yaşamamız gerekiyormuş daha varmış tam özgür tam hür olmaya

unutmayalım kii

Sevgili Peygamberimizde (s.a.s) Yüce İslam Dinini tebliğ etmeye tek başladı bir kişide olsak bıkmadan usanmadan mücadeleye devam edeceği inşaallah

Kimse kıymetini bilemedi koca reisin. Birileri Muhsin başkana kıyıp helikopterini düşürdü, birileri de göz yumdu. Mekanı cennet, ruhu şad olsun. Dün Abdurrahim Karakoç Allah ' ın rahmetine kavuşmuş. Ona da Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
Seyrettim uzaktan benliğimi ki
Et, kemik, kan değilmiş mana
Habibin hakkına, ismin hakkına
Af dilemek icin ağlayarak
Sana geliyorum sana

Allah gani gani rahmet eylesin, toprağı bol olsun, bu kadar mı samimi konuşulur? Siyasetçi değil bir baba bir ağabey gibi dört dörtlük konuşmuş rahmetli. Helikopterin düşmesinden maalesef cansız bedeni bulunana kadar kendisine bu kadar dua edilen bir başka kişi de yoktur herhalde. Sağ olsaydı kendisi için yazımız buymuş derdi. Mekanı cennet olsun.