multiplayer

Ynt: multiplayer

ya abi senle şu oyunu oynayamadık gitti biz evdeki arkadaşla oynuyoruz ama modlarımız aynı oynadığımız haritada aynı o yüzden sorun olmuyor senle oynarsak orijinal haritada orijinal modlarla oynayabiliriz.

ya benimde kafam basmadı bir türlü bu online olayına aynı haritalar olması gerekiyorda mod olayını anlamadım 30gb mod indirmişim öbür adamların oyunlarına giriyorum modlarım çıkmıyor yada ben harita açıyorum ozamanda modlar çıkmıyor sen yaz bana hangi harita olsun indiriyim ben mod olayınada bir çözüm bulalım :)

abi onlarda olan bir mod bile olmasa olmaz oynanmaz. mesele aynı haritadır yada moddur ama adam haritada yada modda oynama yıpı kendi aralarında paylaşıyorlar giremiyosun. bende olan modlar hep oynanmış modlar haritalar da öyle :D olmadı ikimizde ortak b harita indirelim mod indirelim bikaçtane onlarla onayalım sen kullanmak istediğin modları indir bana da söle bende indireyim bende oynamak istediğim modları ndirip sansa söliyim sende indir oynarız sorunsuz. bugün indiririz sonra oynarız.ben öğretmenim saat 4 te işten gelyorum akşamları uyar bana.