Müşteri Memnuniyeti

Operatör: 'Pizza Hat ' ı aradığınız için teşekkürler.'
Müşteri: 'Helloo, sipariş verebilir miyim..'
Operatör: 'Önce özel kart numaranızı alabilir miyim efendim?'
Müşteri: 'Bir dakika...... 6102049998-45-54610'
Operatör : 'Evet... siz... Bay Singh ' siniz ve 17 Jalan Kayu ' dan arıyorsunuz. Ev numaranız 40942366, ofisiniz 7645 2302 ve mobil telefonunuz 014 266 2566. Hangisinden arıyorsunuz efendim?'
Müşteri: 'Evden! Bütün numaralarımı nereden biliyorsunuz?'
Operatör : 'Sisteme bağlıyız efendim'
Müşteri: 'Bir deniz ürünlü pizza istiyorum...'
Operatör : 'Bu iyi bir fikir değil efendim!'
Müşteri: 'Nasıl yani?'
Operatör : 'Tıbbi kayıtlarınıza göre tansiyonunuz ve kolesterolünüz oldukça yüksek efendim.'
Müşteri: 'Nasıl?... Peki ne almalıyım?'
Operatör : 'Low Fat Hokkien Mee Pizza ' mızı deneyin. Seveceksiniz.'
Müşteri: 'Seveceğimden nasıl emin olabi lirsiniz ki?'
Operatör : 'Geçen hafta kütüphaneden 'Popüler Hokkien Yemekleri' kitabını almıştınız efendim.'
Müşteri: 'Tamam; teslim oluyorum... Ondan bana 3 aile boyu gönderin lütfen. Ne kadar tutuyor?'
Operatör : '10 kişilik aileniz için bu yeterli olacaktır efendim. Toplam 49.99$'
Müşteri: 'Kredi kartıyla ödeyebilir miyim?'
Operatör : 'Maalesef nakit ödemeniz gerekecek efendim. Kredi kartınız limitini doldurmuş ve geçen yılın kasımından beri bankanıza 3720,55$ borçlusunuz. Buna ev kredisi ödemeleriniz de dahil değil.'
Müşteri: 'Sanırım adamınız buraya gelmeden önce yakındaki bir ATM ' den nakit çekmem gerekecek.'
Operatör : 'Yapamazsınız efendim. Kayıtlarınıza göre bugünkü nakit çekme limitinizi doldurmuş durumdasınız.'
Müşteri: 'Önemli değil, siz pizzaları gönderin.
Adamınız gelene kadar parayı ayarlarım. Gelmesi ne kadar sürer?'
Operatör : 'Yaklaşık 45 dakika efendim.; ama bu kadar beklemek istemiyorsanız E11213 plakalı Scooter ' ınızla gelip daha kısa sürede buradan kendiniz de alabilirsiniz...'
Müşteri: ' Ne!'
Operatör : 'Sistem kayıtlarına göre E1123 plakalı bir
Scooter motosikletiniz var...'
Müşteri: ' * ' !^ *%^**%^I7*'
Operatör : 'Sözlerinize dikkat etseniz iyi olur efendim. Unutmayın ki 15 Temmuz 1987 ' de bir polise hakaretten tutuklanmıştınız...'
Müşteri: [Sessizlik..]
Operatör : 'Başka bir isteğiniz var mı efendim?'
Müşteri: 'Yok... Bu arada; reklamınızdaki 3 şişe bedava kolayı da gönderiyor musunuz?'
Operatör : 'Normal olarak gönderirdik efendim, ama kayıtlarınıza göre siz bir diyabetliksiniz...'