ne olacak bu yem karma makinası fiyatları

Ynt: ne olacak bu yem karma makinası fiyatları

Arkadaşlar ' Landforce' yetkilisi bir bakıma haklı fiyat güncelleme olanagı olmadıgı için.. ama tarihi belirterek fiyat verebilir nitekim sonrada onu yapmış teşekkur ederiz.. ama fiyatlar yinede benim ve birçok çifçi için pahalı.. Diger markalara göre ucuz olması guzel siteye yararlı bi kullanıcı keske hermarkanın böle yetkilieri açıkca forumlarda malını anlata bilse...

mf185 link=topic=63767.msg720542#msg720542 date=1363599206' Alıntı:
konu başlıgına dikkat ederseniz her hangi bir makinayı kasttetmedim genelleme yaptım neden bu kadar pahalı oldugunu otomobil fiyatını örnek vererek karşılaştırdım yine dikkat ederseniz ki fiyatı 15000 tl olan makinanın dahi ismini vermedim. hal böyleyken neden üstünüze alınıp AKLA BAŞKA SORULAR geliyor diyerekten beni zan altında bırakıyorsunuz anlamış değilim.aklınıza gelen soruları rahatça sorabilirsiniz burası bir forum sitesi bilgi alışverişinin yapıldıgı bir site.size bir kaç kez fiyat sordum hepsinde aynı cevabı verdiniz.son mesajınızda oldugu gibi 2013 mart ayı itibari ile 3 m3 kantarsız fiyatı 13500 deseydiniz konu bu kadar uzamayacaktı.sadece ben değilim merak eden diğer arkadaşlar da öğrenmiş olurdu.
son olarakta LÜTFEN KULAKTAN DOLMA FİYATLARI VE BU TÜR ASLI OLMAYAN MESAJLARI DİKKATE ALMAYINIZ.
demişsiniz ben sizin makinalarınız ile ilgili her hangi bir fiyat vermedim arkadaşın yorumuna hak verdim siz fiyat vermediğiniz için.
mesajınızdan ruh haliniz açıkça belli oluyor burası forum sitesi kimsenin kimseyi AKLINCA zan altında bırakmaya azarlamaya aşağılamaya hakkı yok çok şükür her lafa verilecek cevabımız var ama...

mf185
Acemi Üye
Üye Bilgileri

« Yanıtla #16 : Bugün, 08:46:41 »
AlıntıTeşekkür Et
Alıntı yapılan: alakazem_43 - 16 Mart 2013, 19:27:13
tamm fıyatlar konusunda anlaştık fiyatlar hemen hemen aynı o zaman
aynı kardeşim fark yok arkadaş her konuya landforcenin fiyatlarını öğrenmeden karar vermeyin diyor fiyatı sorunca biz sizinle irtibata geçelim fiyat yazamıyoruz diyor bu sitenin 50000 e yakın üyesi var versin herkes telini ara o zaman tek tek.
internette fimaks 3m3+1m3 kantarsız için 18500 tl diyolar( firmayı aramadım kendileri yazmışlar fiyatı internete:D)

fiyatlar konusunda yakınmalar konuşulan bir konuda, fiyat ve kalite konusunda en avantajlı firma olan LANDFORCE herkesin haberi olsun diye buraya yazı yazıyor. fakat böyle üzücü ve yapıcı olmayan cevaplar alıyor. biz LANDFORCE ailesi olarak kimseyi üzmek yada incitmek istemeyiz. ÇİFTÇİ EN BÜYÜK ÜRETİCİ OLDUĞU VE ÇİFTÇİSİZ BİZİM DE OLAMAYACAĞIMIZI BİLDİĞİMİZ İÇİN SAYGIMIZ SONSUZDUR.
TÜRK ÇİFTÇİSİ OLARAK BU FİYAT AVANTAJLARINDAN SİZ DE FAYDALANIN.

www.landforce.com.tr

ceya023 link=topic=63767.msg720572#msg720572 date=1363611646' Alıntı:
Arkadaşlar ' Landforce' yetkilisi bir bakıma haklı fiyat güncelleme olanagı olmadıgı için.. ama tarihi belirterek fiyat verebilir nitekim sonrada onu yapmış teşekkur ederiz.. ama fiyatlar yinede benim ve birçok çifçi için pahalı.. Diger markalara göre ucuz olması guzel siteye yararlı bi kullanıcı keske hermarkanın böle yetkilieri açıkca forumlarda malını anlata bilse...

ilginiz için teşekkür ederiz..

ceya023 link=topic=63767.msg720572#msg720572 date=1363611646' Alıntı:
aynen öyle kardeşim deseki 2013 mart ayı itibari ile 3m3 kantarsız 13500 tl dese sorun yok kendi adıma konuşuyorum her hangi bir makinanın fiyatını sorupta cevap olarak şu şu numaradan şunu arayın dediklerinde bende o markaya karşı antipati oluşuyor sanki devlet sırrı istiyoruz

mf185 link=topic=63767.msg720580#msg720580 date=1363613816' Alıntı:
aynen öyle kardeşim deseki 2013 mart ayı itibari ile 3m3 kantarsız 13500 tl dese sorun yok kendi adıma konuşuyorum her hangi bir makinanın fiyatını sorupta cevap olarak şu şu numaradan şunu arayın dediklerinde bende o markaya karşı antipati oluşuyor sanki devlet sırrı istiyoruz

bu antipatiyi nasıl SEMPATİ haline dönüştürelim şimdi.

alakazem_43 link=topic=63767.msg719517#msg719517 date=1363448560' Alıntı:
sizin 3,5 metreküpluk yem karma makınazın fıyatı nedir madem fiyat verin öğrenelim sizin makınanızın fıyatınıda..hiç olmazsa arkadaşa yol göstermiş oluruz..

NESİNİ ÖĞRENİCEZ EN PAHALI MAKİNALARDAN BİRİ BU MARKA.

arkadaşlar anadolu tarım makinanın 2.5 metre küplük makinası hem tekerlekli , hemde kepçeli 8500 lira ben bu makinada karar kıldım. internetter inceleyin burda tartışalım.

subaykan link=topic=63767.msg720600#msg720600 date=1363618340' Alıntı:
arkadaşlar anadolu tarım makinanın 2.5 metre küplük makinası hem tekerlekli , hemde kepçeli 8500 lira ben bu makinada karar kıldım. internetter inceleyin burda tartışalım.
kardeş inceledim sitesini baya iddalı bi fiyat yeri bana yakın olmazsa hafta sonu gider bilgi alırım

mf185 link=topic=63767.msg720612#msg720612 date=1363619320' Alıntı:
kardeş inceledim sitesini baya iddalı bi fiyat yeri bana yakın olmazsa hafta sonu gider bilgi alırım

ben konya fuarına gidemedim fakat benim rasyonlarımı yapan firma yetkilisine incelettim bana olur raporu verdi

subaykan link=topic=63767.msg720598#msg720598 date=1363618169' Alıntı:
NESİNİ ÖĞRENİCEZ EN PAHALI MAKİNALARDAN BİRİ BU MARKA.
Sitemizde ard arda mesaj yazmak (flood) yapmak, ve büyük harfle yazı yamak (bağırmak) anlamına geldiği için yasaktır. ok-*-s

subaykan link=topic=63767.msg720615#msg720615 date=1363619800' Alıntı:
ben konya fuarına gidemedim fakat benim rasyonlarımı yapan firma yetkilisine incelettim bana olur raporu verdi
fuara bizde gidemedik cumartesi günü arkadaşlarla sözleşmiştik ama fırtınadan dolayı iptal olunca kaldı
varmı çevrenizde bu makinayı kullanan yada bilgi alabileceğimiz birileri

biz bu sene bedavaya getirdik. ama. buyuk bi yanlislik yaptikki sormayin.85% hibe ile 2 kisi sekp den hak kazandik. bekleme surecinde fiyatlar dustu. biz 2.5 mrtreyi 700 tl ye arkadasim. 5.5 metreyi bedavaya aldi. pedere laf anlatamadim. bize buyuk gelir.dedi. 3 balye aliyor bizimki. digeri 8 9 balye aliyor. ama en azindan cikti. yedekden aldigimiz icin 15 sonra gelecek
koye varinca video ile ikisinede atarim.

beyler tokatda almanyali makina diye bir firma var. 2.5 metre saft+elektrik 9000+kdv 5 metrelik saft+elektrik 17000+kdv idi. bi bakin derim. baska bi arkadasimda 6 metre tosun tarim var. 32000 den aldi destrkle. cift tarafli ve kantarli ama.sadece saft var. ufk isletmelere yaramaz..

mf185 link=topic=63767.msg769143#msg769143 date=1377772597' Alıntı:
hayırlı olsun özellikle mi fimaks tercih ettiniz yoksa fiyatımı uygun geldi
Fimaks , digerlerinden daha kaliteli geldi ama Fiyati cok pahali daha 2 yil önce 12-13 bin tl idi fiyati
Fiyatlari asiri sisiriyorlar bunun 1. sebebi desteklemelerde tavan fiyat olmamasi 2. Disariya cok makine ithal ediyorlar
Birde anlayamadigim desteklemeden yazilirsan farkli fiyat pesin farkli fiyat söylüyorlar.