neden kimse kubota almıyor?

Ynt: neden kimse kubota almıyor?

yahya link=topic=35196.msg342500#msg342500 date=1297889380' Alıntı:
arkadaşlar yavuzla beraber 2 tane sibariş verdik adamlar çok met ettiler eğer performansı iyi olursa bölgemde bayağı erkunt ve başak satan olur ve kubota alırlar çünkü daha 1 sene bile olmadan pişman olan çok

erkuntun neyinden şikayetçi çiftçiler söyler misin?

80 4x4 lükks tarla tipi yeni kasa arkadaşda daha 400 sat ancak bana söyledine göre yakıtı fazla birde rampada çekişden düşüyormujş ve 4 14 numarayla rampa bir tarlada vitesden düşüyormuş o0nun yalancısıyım

alipasalierkan link=topic=35196.msg298955#msg298955 date=1286038193' Alıntı:
Çatalca ve Silivri bölgesinde baya satışı oldu. Fakat genellikle ufak traktörü olan çiftçiler yenilemek için satın aldılar. 2-3 traktörü olan daha büyük çiftçilik yapan kişiler tercih etmediği için şuan satışlar fazla gözükmüyor. Ama kendi çaplarında Askale bayi baya satış yapıyor.

ben catalcadayım subası koyunde bzm koyde bayısı var ılk geldıgınde cok ılgı cektı tarlaya falan gttler denedler bende kullndım ses yok ama dedgn gbı cok yer ekenler terch etmedı bzde baktık ama almadık nh 6020 aldık ama bu ara hç hareket yok bayıde ılk acldıgında hergn traktor gelıyodu ama bu 2 aydır hc kıpırdama yok