neden new holland eskisi gibi traktör satamıyor..

Ynt: neden new holland eskisi gibi traktör satamıyor..

söylediklerinize katılıyorum bide fuarlara felan gidiyoz işte tabiri caizse milletimizin gözü açıldı yerli yabancı bir sürü marka görüyoruz inceliyoruz önceleri kaç tane traktor markası bilirdik şimdi kaç tane biliyoruz mesela

Serbest piyasa da ne kadar cok traktor varsa ciftci icin o kadar iyidir fiat,servis,kalite,parca dortlusunu kendi olusturma imkanina kavusur satamayan daha iyisini ve ucuzunu yapsin ,satmak isteyen de digerlerinden bir fark eklesin saticinin sormasi gereken soru vatandas neden benim malimi almali? Bu soruya birkac cevap verebiliyorsa iyi satandir

UÖZKAN.77 link=topic=85889.msg1026502#msg1026502 date=1444683161' Alıntı:
Ankara yetmedi gecen sene sakarya yada fabrika kurdu.. dogan sahin i senelerce araba diye satti bu millete.. hangi azalma Oguz.. case bi yandan nh bi yandan Uzel sonrasi piyasanin tamamen kaymagini yiyo..
Ankarayi kapatiyor sakaryaya tasiyor ondan oldu o burdaki iscisine de 2 yil kira yardimiyla oraya goturecek

New holland traktörun yanında biçerdöver balya makinasi gibi tarım aleti satışıda yapan bir fabrika traktörun yanına tarım makinalarıda eklenince epey büyük pazar payına sahip oluyor. Özellikle biçerdöverde Türkiyede pazarın lideri.

Bizim burada geneli Massey 100 ve 200 serisi idi. 70/56 orjinal kabin çıkartınca 350 adet satıldı ilçe ve köylerimize.Daha sonra td 85 çıkınca millet bu sefer ona yüklendi.Şu anda marka karışık olarak çok.New Holland ' dan sonra en çok Tümosan sattı. Bu aralar Kubota ve Massey yükselişte. İlçede Same Tümosan Case New Holland Hattat Erkunt Valtra Massey servisi var.Kubota ve Massey servisi Sivas Şarkışla ' dan geliyor

koridorlar link=topic=85889.msg1026695#msg1026695 date=1444755409' Alıntı:
Bizim burada geneli Massey 100 ve 200 serisi idi. 70/56 orjinal kabin çıkartınca 350 adet satıldı ilçe ve köylerimize.Daha sonra td 85 çıkınca millet bu sefer ona yüklendi.Şu anda marka karışık olarak çok.New Holland ' dan sonra en çok Tümosan sattı. Bu aralar Kubota ve Massey yükselişte. İlçede Same Tümosan Case New Holland Hattat Erkunt Valtra Massey servisi var.Kubota ve Massey servisi Sivas Şarkışla ' dan geliyor
senin en çok hangisi hoşuna gidiyor

azam link=topic=85889.msg1026707#msg1026707 date=1444756975' Alıntı:
senin en çok hangisi hoşuna gidiyor
Babam baharda Tümosan klasik seri alacaktı vazgeçirdim.Benim niyetim MF285 ve 286 gold4x4 almaktı.Kısmet Case imiş memnunum. Kubota ' yı çok övüyorlar fakat ilk göz ağrılarım Massey olduğu için gönlüm her zaman MF diyor

koridorlar link=topic=85889.msg1026730#msg1026730 date=1444758981' Alıntı:
Babam baharda Tümosan klasik seri alacaktı vazgeçirdim.Benim niyetim MF285 ve 286 gold4x4 almaktı.Kısmet Case imiş memnunum. Kubota ' yı çok övüyorlar fakat ilk göz ağrılarım Massey olduğu için gönlüm her zaman MF diyor
case nin hangi modeli var.mf ne almayı düşünüyorsunuz.

arkadaşlar bence türkiyede en iyi piyasa traktör yine new holland istediğin zaman çıkart elinden fazla zarar etmezsin. yedek parça ucuz. hani çokta kötü değiller. bende john deere var tamam sağlam oda piyasa motoru ama parça çok uçuk rot başı 750 tl olurmu ya.

İnanır mısınız bilmem lakin odemiste 97 model doğan 17 milyara satıldı.

İnsanlar haklı olarak muhafazakar davranıyor nu konuda . Düşünsenize günlerce sezon ortasında parça beklediginizi. Bu şekilde olunca piyasayi domine edebiliyor. Şükür ki bu dominasyonu kıran markalar çıkıyor. Bu kirilmadikca sirket tembelliğe alisiyor nasılsa kafasına buruniyor