Nedir bu massey ferguson!!! 235???

Bugün ilk defa massey ferguson 235 diye bi traktör gördüm bu çevrede daha hiç rastlamamıştım kullanan abilerimiz varmı?
Hangi ülke üretimi bileniniz varmı?
IMG_20200325_170316.jpg
Screenshot_20200325_225255_com.android.gallery3d.jpg

Bu serinin 275 olan modelinden yakın köyde var.
275 duydum fotoğraflarını falanda gördüm ama 235 i ilk defa görüyorum hocam ben bu traktörü uzaktan görüyordum bizim evden 500 600 metre aşağıda birindeydi masseyin başka serisi sanıyodum dün yanından geçtim merak ettim neymiş bu diye fotoğrafını çektim. Kaç beygir acaba kaç vites?

• Beğen
Tepkiler: Aspir
Yozgat'lı bir arkadaşım bir ara anlatmıştı, akrabaları yurt dışında görüyor ve beğeniyorlar alıp Yozgat'a getiriyorlar. Daha sonra traktör de bir arıza oluşuyor, parçayı Tr. fe bulamıyorlar, yurtdışındaki fabrikasına baktırıyorlar fabrika bunları bir veya iki sene gibi üretiyor sonra da üretimden kaldırıyorlar. Parça yıda almıyorlar. Kayseri'de bir şekilde ihtiyaçlarını gideriyorlar.

• Beğen
Tepkiler: HarunAkgn7468
275 duydum fotoğraflarını falanda gördüm ama 235 i ilk defa görüyorum hocam ben bu traktörü uzaktan görüyordum bizim evden 500 600 metre aşağıda birindeydi masseyin başka serisi sanıyodum dün yanından geçtim merak ettim neymiş bu diye fotoğrafını çektim. Kaç beygir acaba kaç vites?
Bu seriyi Avrupada azda olsa gördüm MF tarafindan üretilmis ama Türkiye ye gelmemis bu da büyük bir ihtimal gümrükten satilmis olabilir

• Beğen
Tepkiler: HarunAkgn7468