NEW HOLLAND 70-66S DT ve KAZAYAĞI

BU GÜN BİRAZ KAVUN EKTİK VİDEODA ÇEKTİM GÖNDEREBİLİRSEM ONLARIDA KOYCAM
pictures000pv0.jpg

http://g.imageshack.us/g.php?h=161&i=grnt003ht6.jpg

Ynt: NEW HOLLAND 70-66S DT ve KAZAYAĞI

[glow=red,2,300]yaw hadi traktörler ayni yaw kazayagidami ayni olur walla bilahi o ortadaki tekerlek olmassa walla ayni bizimkisi :S .... bu kazayaklari cok kaliteli bi mal ama dirmiklar arkaya gitmesin diye ortasinda demir koyardik ve hizli gittigin zaman o arkayi tutan zincirler cikiyor[/glow]

Süper fotolar Salih...Lastikler biraz eski bizim 70 ' inde bitince ben radial lastik alsam falan diye düşünüyorum...Sence nasıl olur iyi bi performans alırmıyız...

ÖZzGÜR link=topic=3628.msg36978#msg36978 date=1211310935' Alıntı:
Süper fotolar Salih...Lastikler biraz eski bizim 70 ' inde bitince ben radial lastik alsam falan diye düşünüyorum...Sence nasıl olur iyi bi performans alırmıyız...

radial lastik 70e süper olur toprağa iyi tutunur ama traktör kaçıramaz zaten ağır bi makina turbo warmı senin 70te eğer warsa radial lastikte takarsan 80den daha iyi çeker ama turbo yoksa motoru çok boğar
radial lastiklerin min. 10 sene ömrü warmış ben alsam o lastikler motoru hurdalıga kadar idare eder :D

POYRAZLI SALİH link=topic=3628.msg37103#msg37103 date=1211369871' Alıntı:
radial lastik 70e süper olur toprağa iyi tutunur ama traktör kaçıramaz zaten ağır bi makina turbo warmı senin 70te eğer warsa radial lastikte takarsan 80den daha iyi çeker ama turbo yoksa motoru çok boğar
radial lastiklerin min. 10 sene ömrü warmış ben alsam o lastikler motoru hurdalıga kadar idare eder :D
Benimkinde turbo yok.Radial lastiklerinde 10 sene ömrü yok yaw.Bizim TD ' ninkiler tam 5 sene oldu lastikler bitti sayılır.