New Holland 80 66 2002 dtk

3610 ve 5000 vardi karakafalarda bunlar. Tek ceker 60 66 cift ceker 70 56

Resimler ve ekler

• 20170806_173847.jpg
    20170806_173847.jpg
    4.7 MB · Görüntüleme: 160
70 56 ormanda kullaniyorum 60 66 yi ise tarla islerinde bos kaldigi zaman 70 56 ya depoya odun cekerken kullaniyoruz 60 i ormana icine sokmam kaporta ve govde orjinal oldugu icin bozulmasin orjinalligi. Benim icin 7056 dan daha degerli o aslen kastamonuluyum bende

Güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin bizde zamanında ormandan çok tomruk ve odun taşıdık depoya fakat şimdi orman işletmesi traktöre yasakladı nakliyeyi ekmegi kamyon şirketleri ve bireysel kamyon sahipleri yiyor

Güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin bizde zamanında ormandan çok tomruk ve odun taşıdık depoya fakat şimdi orman işletmesi traktöre yasakladı nakliyeyi ekmegi kamyon şirketleri ve bireysel kamyon sahipleri yiyor

Orman iclerinde kamyonlarin cikamayacagi inemeyecegi yerler mevcut oldugunda bizde traktorle cekiyoruz fakat kamyonun ulasabildigi yer varsa bizimde isimize geliyor

• Beğen
Tepkiler: muhammed85
O tamamen sans eseri yada kovan civatalarinin gevsek olmasi ile alakali ben 70 56 ya 20 ton yükde attim kısa ganca li ceki tek dingil 4 50 ye 2 30 emin gunduz ramorkuna kovanlarda vs birsey yok taki td ve 66 serilerinin kovanlari yapisal olarak 56 lardan cok daha saglam

Tümosanda %100 diferansiyel kilidi sistemine benziyor, orda fren yapacak mekanizma yok çünkü.
Limited slip (Sınırlı kaymalı otmatik dif. Kilidi) olanlarda balata var fakat kavrama balatası, fren değil. Hattâ o balatalar bitince kilitleme gücü azaliyor ve önler çift çalışamıyor.
Bu sistemli Nh ilk defa gördüm, traktörde farklı düğme yada kol var mı, merak ettim.

o hidrolik frenin ta kendisi.avrupa nh ve caselerde var o sistem.Samelerde frenler poyrada cnh traktörleri ve mccormick landinilerde diferansiyelin ortasından frenler.

• Beğen
Tepkiler: altanasc

IMG_3617.JPGfiren pedalına bağılı saplama var orjinalinde hidrolik piston olduğu söyleniyor basıl birşeydir bilemedim ve ön firenle alakası nedir bileniniz var mı arkadaşlar