New Holland Ekipman Fiyat Listesi | Aralık 2022

📌 New Holland Türkiye, Aralık ayı boyunca geçerli olacak fiyat listesini bu ay başında yayınladı. Aşağıdaki liste yerli ve ithal ürünlerin tümünü (biçerdöver hariç) kapsıyor. Yeni listede:

✔ Tüm pulluklara %7.5 ila % 18.5 zam,
✔ Rotovatörlere %1.5 ila %3.2 zam,
Hubat ekim mibzerlerine %17 zam,
✔ Havalı ekim mibzerlerine %5 zam,
✔ İlaçlama makinalarına %10 zam,
✔ Küçük balya makinalarına %13.4 zam,
✔ Silaj biçme makinalarına %19.4 zam,
✔ Yem karma makinalarına %2.2 ila %25 zam,
✔ Helikopter tırmıklara %10 zam,
✔ Römorklara %5 zam,
✔ İthal teleskobik yükleyicilere Euro bazında %9 ila %13 zam yapılmış.

✅ Geriye kalan tüm yerli ve ithal ekipmanlarının fiyatı değişmemiş.

🔗 Bir önceki fiyat listesine buradan ulaşabilirsiniz.

NewHolland_Tarimsal_Ekipman_2022_Aralik_Perakende_Fiyat_Listesi_page-0003.jpg
NewHolland_Tarimsal_Ekipman_2022_Aralik_Perakende_Fiyat_Listesi_page-0004.jpg
NewHolland_Tarimsal_Ekipman_2022_Aralik_Perakende_Fiyat_Listesi_page-0005.jpg
NewHolland_Tarimsal_Ekipman_2022_Aralik_Perakende_Fiyat_Listesi_page-0006.jpg
NewHolland_Tarimsal_Ekipman_2022_Aralik_Perakende_Fiyat_Listesi_page-0007.jpg
NewHolland_Tarimsal_Ekipman_2022_Aralik_Perakende_Fiyat_Listesi_page-0009.jpg
NewHolland_Tarimsal_Ekipman_2022_Aralik_Perakende_Fiyat_Listesi_page-0011.jpg
NewHolland_Tarimsal_Ekipman_2022_Aralik_Perakende_Fiyat_Listesi_page-0013.jpg
NewHolland_Tarimsal_Ekipman_2022_Aralik_Perakende_Fiyat_Listesi_page-0015.jpg
NewHolland_Tarimsal_Ekipman_2022_Aralik_Perakende_Fiyat_Listesi_page-0017.jpg
NewHolland_Tarimsal_Ekipman_2022_Aralik_Perakende_Fiyat_Listesi_page-0019.jpg
NewHolland_Tarimsal_Ekipman_2022_Aralik_Perakende_Fiyat_Listesi_page-0021.jpg
NewHolland_Tarimsal_Ekipman_2022_Aralik_Perakende_Fiyat_Listesi_page-0023.jpg
NewHolland_Tarimsal_Ekipman_2022_Aralik_Perakende_Fiyat_Listesi_page-0025.jpg
NewHolland_Tarimsal_Ekipman_2022_Aralik_Perakende_Fiyat_Listesi_page-0026.jpg
NewHolland_Tarimsal_Ekipman_2022_Aralik_Perakende_Fiyat_Listesi_page-0028.jpg
NewHolland_Tarimsal_Ekipman_2022_Aralik_Perakende_Fiyat_Listesi_page-0030.jpg
NewHolland_Tarimsal_Ekipman_2022_Aralik_Perakende_Fiyat_Listesi_page-0031.jpg
NewHolland_Tarimsal_Ekipman_2022_Aralik_Perakende_Fiyat_Listesi_page-0033.jpg
NewHolland_Tarimsal_Ekipman_2022_Aralik_Perakende_Fiyat_Listesi_page-0034.jpg
NewHolland_Tarimsal_Ekipman_2022_Aralik_Perakende_Fiyat_Listesi_page-0036.jpg

• Beğen
Tepkiler: İSMAİL TUTAR
Zam olayının artık kişiselleştirildiğini düşünüyorum. Geçen yıl dolar artıyordu anladık bu yıl yazdan beri çok gereksiz zam geliyor herşeye. Kur belirli biyerde durduğu halde örneğin ithal traktörlerde sürekli artıyor ve afaki miktarlarda artıyor bilmiyorum sonu nereye gider.

• Beğen
Tepkiler: SHU
Zam olayının artık kişiselleştirildiğini düşünüyorum. Geçen yıl dolar artıyordu anladık bu yıl yazdan beri çok gereksiz zam geliyor herşeye. Kur belirli biyerde durduğu halde örneğin ithal traktörlerde sürekli artıyor ve afaki miktarlarda artıyor bilmiyorum sonu nereye gider.
bu olay bazı ülkelerdeki konut krizlerine benzeyecek gibi duruyor. Galericileri geçtim çoğu çiftçi kullanmayacağı traktörleri alıp garajına kapattı. 15 dekar tarlası olup onu da icara veren bir köylümüz bile 75 hp traktöre 600 bin tl verip garaja kapattı. Zaman hızlı geçer, hükümet değişir, faizler arttırılır, krediler sıkılaştırılırsa ne olacak bu traktörlere? Alıcı çıkacak mı? Bugün traktör kredi faizleri %7'den %17'ye çıksa traktör alımı %70 azalır. Bu balon patlayacak. Umarım fakir fukaranın canı çok yanmaz

bu olay bazı ülkelerdeki konut krizlerine benzeyecek gibi duruyor. Galericileri geçtim çoğu çiftçi kullanmayacağı traktörleri alıp garajına kapattı. 15 dekar tarlası olup onu da icara veren bir köylümüz bile 75 hp traktöre 600 bin tl verip garaja kapattı. Zaman hızlı geçer, hükümet değişir, faizler arttırılır, krediler sıkılaştırılırsa ne olacak bu traktörlere? Alıcı çıkacak mı? Bugün traktör kredi faizleri %7'den %17'ye çıksa traktör alımı %70 azalır. Bu balon patlayacak. Umarım fakir fukaranın canı çok yanmaz
Faizler artırılıp para biraz el değişmeli bence şu sistem insanları hertürlü üretimden soğutuyor üretmeden bu ülke nasıl ileriye gidecek?

• Beğen
Tepkiler: SHU ve KGN55
Ne yazıkki bu işin sonunda fakir fukaranın hatta üretim yapmak isteyenin canı yanacak gibi duruyor üretimle alakası olmayan insanlar sıfır traktörleri alıp pahalıya satmak için garaja çektiler hep..

• Beğen
Tepkiler: SHU
Ne yazıkki bu işin sonunda fakir fukaranın hatta üretim yapmak isteyenin canı yanacak gibi duruyor üretimle alakası olmayan insanlar sıfır traktörleri alıp pahalıya satmak için garaja çektiler hep..
Gecen sene anlastımız traktoru bayinin tavrı yüzünden almadim bayiden cikmadan başka birine sattı alan kişi 550 bin tl farkla ilana koydu 2 gunde sattı traktoru adam 10 ayda 500 bin kqzandi elini sıcak sudan soguk suya sokmadan bizim ne gece belli ne gunduz sıcak soguk cabası biz okadar kazanamadik

• Beğen
Tepkiler: ufukk
Gecen sene anlastımız traktoru bayinin tavrı yüzünden almadim bayiden cikmadan başka birine sattı alan kişi 550 bin tl farkla ilana koydu 2 gunde sattı traktoru adam 10 ayda 500 bin kqzandi elini sıcak sudan soguk suya sokmadan bizim ne gece belli ne gunduz sıcak soguk cabası biz okadar kazanamadik
Aynen öyle bende bunu söylemek istedim böyle durumlar insanın zoruna gidiyor açıkçası :) ne gece belli ne gündüz belli o kadar kazanamıyoruz