NEW HOLLAND -HARMAN TRAKTÖR STANDI - ÇORLU TARIM FUARI 2015....!!!

NEW HOLLAND -HARMAN TRAKTÖR STANDI - ÇORLU TARIM FUARI 2015....!!!

06-08/08/2015

Arkadaşlar bildiğiniz üzere geçtiğimiz yaz Çorlu Tarım Fuarı 2015 düzenlenmişti. Fuarda çok fazla fotoğraf çektim. Fakat işten güçten paylaşma fırsatım olmamıştı. Şimdi bu fotoğrafları sizlerle paylaşıyorum. Bu konuda New Holland - Harman Traktör standını göreceksiniz....;)

alipasalierkan...........;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Erkan kardeşim paylaşım için teşekkürler
Bu harman traktörün normal Nh bayilerine göre avantajları yada dezavantajları varmı
Yada fiyat karşılaştırması yapma imkanın oldumu
Yada bu konularda bilgisi olan varmı arkadaşlar

Erkan kardeşim paylaşım için teşekkürler
Bu harman traktörün normal Nh bayilerine göre avantajları yada dezavantajları varmı
Yada fiyat karşılaştırması yapma imkanın oldumu
Yada bu konularda bilgisi olan varmı arkadaşlar

Yorum için teşekkürler. Harman, Türk Traktör kadar yaygın değil. Bildiğim kadarıyla bazen farklı donanımda traktörler getiriyorlar. Fiyat olarak bilemiyorum. Farkları var mı diye. Genelde biçerdöverde bildiğim kadarıyla Harman daha çok tercih ediliyor. Ama eskiden beri duyduğum birkaç satış olayından dolayı pek ilgilenmediğim bir firma.

Bunların normal türk Traktör'ün NewHolland larıyla arasında belirgin farklar var mı?

Bildiğim kadarıyla bazı donanımsal farkları oluyor,
Söyle örnek vermek gerekirse 2010 yılında New Holland t4040 traktör almak istedim
Türk Traktördeki model düz 16x16 idi Harman`da 32x16 Powershift buçuklu falandı ve fiyatıda Türk Traktöre göre uygundu.

Erkan emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Bildiğim kadarıyla bazı donanımsal farkları oluyor,
Söyle örnek vermek gerekirse 2010 yılında New Holland t4040 traktör almak istedim
Türk Traktördeki model düz 16x16 idi Harman`da 32x16 Powershift buçuklu falandı ve fiyatıda Türk Traktöre göre uygundu.

Erkan emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Hangini tercih ettiniz peki? Az fark değil dediğiniz :)

Paylasim icin tessukler. Harmanin getirdigi bicerdoverlerde farkli satis temsilcisinin soyledigine gore kalin aksliymis. Ama oyle ozel siparis urunler pek getirmiyorlar standartcilar biraz.