New holland t3.60b vs hattat b3065 900 saat

2020 model hattat b3065 kullanıcısıyım geçmişten gelen sorunlarından dolayı arızalarından bıktım 2. El 260 saatte t3.60b buldum çevremde yok takasa girmem nasıl olur çok arıza yapar mı yakıt durumu nasıldır performans ve konfor açısından ne gibi artısı veya eksisi olur

Resimler ve ekler

• Screenshot_2023-09-02-15-20-19-863_com.sahibinden.jpg
    Screenshot_2023-09-02-15-20-19-863_com.sahibinden.jpg
    77 KB · Görüntüleme: 9
  • IMG_20230624_135627.jpg
    IMG_20230624_135627.jpg
    165.8 KB · Görüntüleme: 8
  • Beğen
Tepkiler: gocabolulu
Ben de hattat b3065i çok beğeniyordum, bir de Erkunt bahçe tiplerini,
Ne sorun yaşadınız?
900 saatte traktör şuan yazdığım konulara bakabilirsiniz montaj hataları bitmiyor heryerinden yağ fışkırıyor geri geri fren tutmuyor 2 kere debriyaj kırdı diferansiyel kilidi yarım yamalak çalışıyor çift çeker kapalı olsa bile ince ince çalışıyor (sürekli çekerde kullanmaktan oluyor dedi servis tarlada kullanmayacaksam niye aldım) hidrolik yolda kendiliğinden iniyor cızır cızır ötüyor yeniler nasıldır bilmem ama ben çok sorunlar yaşadım bunlar sadece şuanlık yazılacak şeyler daha frenlerin şişip pedalın kilitlenmesi var servis ağları zayıf malının arkasında durmuyorlar

• Beğen
Tepkiler: bunny01
900 saatte traktör şuan yazdığım konulara bakabilirsiniz montaj hataları bitmiyor heryerinden yağ fışkırıyor geri geri fren tutmuyor 2 kere debriyaj kırdı diferansiyel kilidi yarım yamalak çalışıyor çift çeker kapalı olsa bile ince ince çalışıyor (sürekli çekerde kullanmaktan oluyor dedi servis tarlada kullanmayacaksam niye aldım) hidrolik yolda kendiliğinden iniyor cızır cızır ötüyor yeniler nasıldır bilmem ama ben çok sorunlar yaşadım bunlar sadece şuanlık yazılacak şeyler daha frenlerin şişip pedalın kilitlenmesi var servis ağları zayıf malının arkasında durmuyorlar
Bende deutz agroplus var, kredi bitince hattat alırım diyordum ama bu saydığınız sorunları düşününce , aman ha dedim kendi kendime,

Orası öyle ama t3b serisi commonrail motorlu yakıt performans nasıl bilmiyorum
Yok bea onlar New holland düşmanlarının uydurdugu hikayeler sen boş ver Türkiye de tek marka var oda New holland cekış yakıt bu yeni serilerde baya düzeltildi eskısı ggibi değil NH baya yenılık yaptı eskı NH değil yani bin bı kere kullan ne demek istediğimi anlarsın o zaman

• Beğen
Tepkiler: Fastora24
Yok bea onlar New holland düşmanlarının uydurdugu hikayeler sen boş ver Türkiye de tek marka var oda New holland cekış yakıt bu yeni serilerde baya düzeltildi eskısı ggibi değil NH baya yenılık yaptı eskı NH değil yani bin bı kere kullan ne demek istediğimi anlarsın o zaman
Üstüne 150k istediler fazla geldi pazarlığı sıkıştırıcam düşürmezsem olmaz